Zwrot podatku z zagranicy

Zwrot podatku z zagranicy. Wyjazd zarobkowy za granicę, to często jedyna możliwość, aby uzyskać godziwe wynagrodzenie. Decydując się na wyjazd do Anglii, Niemiec lub Holandii, można liczyć nawet na kilkukrotnie wyższe zarobki, niż na takim samym stanowisku w kraju. Ale to nie jedyne korzyści, które można uzyskać. Czy wiedzą Państwo, że będąc legalnie zatrudnionymi w krajach Unii Europejskiej, po powrocie do Polski, można się ubiegać o zwrot podatku? Suma ta może sięgać nawet kilkanaście tysięcy złotych! Trudno pozwolić na to, aby tak duża suma pieniędzy została w budżecie państwa, jeśli mają Państwo pełne prawo, aby ją odzyskać?

Eurotax - zwrot podatku z zagranicy

Zwrot podatku z zagranicy

  • Zasiłki rodzinne, zwrot ubezpieczenia
  • Autoryzacja urzędów zagranicznych
  • Bezpłatna informacja i kalkulacja
  • Do odzyskania duże kwoty
Ocena serwisu

EUROTAX oferuje zwrot podatku z zagranicy, zasiłki rodzinne, zwrot ubezpieczenia, posiadamy autoryzację urzędów zagranicznych, bezpłatna informacja i kalkulacja, nie płacisz nic na wstępie.

Co trzeba zrobić, aby wzbogacić się o kolejnych, należnych Wam kilka tysięcy złotych?

Przede wszystkim należy skompletować wszystkie dokumenty, dotyczące wykonywanej za granicą pracy. Będą one potrzebne do obliczenia, w jakiej wysokości zwrot podatku Państwu przysługuje. Z uwagi na skomplikowane przepisy podatkowe w różnych krajach UE, obliczenia takie powinno przeprowadzić doświadczone biuro rachunkowe, specjalizujące się w zwrotach podatkowych dla osób, zatrudnionych za granicą.

W jakim terminie można odzyskać nadpłacone podatki za pracę poza krajem?

Zazwyczaj jest to kilka tygodni, od złożenia takich wniosków. Operacja ta nic Państwa nie kosztuje, dlatego tym bardziej warto się na nią zdecydować. Nawet wówczas, jeśli wyliczony zwrot podatku miałby wynieść kilkaset złotych.

W jakich przypadkach można uzyskać zwrot podatku?

Zaskakujące jest to, że nie tylko wtedy, kiedy pracowali Państwo za granicą. Zwrot podatku przysługuje również osobom, które były ubezpieczone za granicą. W praktyce, są to niemal wszyscy Polacy, legalnie przebywający i pracujący na terenie UE. Jest wielce prawdopodobne, że Państwo również kwalifikują się do tego, aby uzyskać zwrot podatku.

W jakiej wysokości? Jakie dokumenty należy przedstawić? Do kogo się zgłosić? Przygotowaliśmy listę biur rachunkowych, specjalizujących się w odzyskiwaniu podatków dla osób pracujących za granicą. Wybierając jedną z nich, mają Państwo gwarancję otrzymania zwrotu podatku przy minimalnej liczbie formalności.

Sumy uzyskane za zwrot podatku często okazują się tak duże, że znacząco przerastają oczekiwania osób, które złożyły wniosek o zwrot podatku za pracę za granicą. Czy można pozwolić na to, aby tak wielkie pieniądze przeszły nam koło nosa? A czy pozwoliliby Państwo na to, aby przejść obojętnie obok pieniędzy, które wypadły wam z kieszeni i spadły na chodnik. To Państwa pieniądze, na które legalnie i zgodnie z prawem zapracowaliście, wykonując swoje obowiązki podczas pobytu za granicą. Aby je uzyskać, nie zostało złamane żadne prawo.

Po prostu otrzymują Państwo to, co w zupełności się Wam należy. Bez względu na to, czy będzie to kwota 50 złotych, 150 czy 2000 tysięcy złotych, należy się o nią upomnieć. Nie musicie robić tego samodzielnie. Zwrot podatku z zagranicy może potrwać od kilkunastu do kilkudziesięciu dni i powinien zostać prawidłowo uargumentowany. Firma, którą zatrudnicie do tego zadania, przekaże Wam listę dokumentów, które są do tego potrzebne – umowy o pracę, wyciągi z konta czy inne zaświadczenia.

Poleczmy wybór jednej z firm, które znajdują się w naszym rankingu

To szczegółowo zweryfikowane i dokładnie opisane oferty, świadczone przez największych liderów w odzyskiwaniu podatków za pracę za granicą na polskim rynku. Współpraca z nimi oznacza, że z pewnością uzyskają Państwo należne pieniądze, a cały proces nie będzie zajmował więcej czasu, niż rzeczywiście jest to konieczne. Aby upewnić się, że wybrana firma rzeczywiście może Państwu pomóc, zachęcamy do szczegółowego poznania każdej z ofert, które dla Was opracowaliśmy.

Bez względu na to, czy pracowaliście w Anglii, Holandii, Irlandii czy Włoszech lub innym kraju Unii Europejskiej, macie prawo ubiegać się o należny zwrot podatku. Poniższe firmy pomogą w kompleksowym dopełnieniu formalności i sprawią, że pieniądze trafią na Wasze konto w znacznie krótszym czasie, niż można przypuszczać. Przekonaj się o tym, składając wniosek już teraz.

Komentarze są wyłączone.

error: