Zaplo – pożyczka ratalna

9 min. czytania

Zaplo to działająca na polskim rynku firma pożyczkowa, która specjalizuje się w pozabankowych pożyczkach ratalnych. Zaplo należy do międzynarodowej Grupy Kapitałowej „4finance Group”, która od wielu lat obecna jest na polskim rynku, w skład której wchodzą największe europejskie firmy pożyczkowe. Jednym z jej flagowych produktów są szybkie pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi weryfikacji instantor. Grupa ta w przeciągu ostatnich 7 lat udzieliła ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach, co czyni z niej prestiżowego gracza na rynku pożyczkowym.

Jak uzyskać pożyczkę ratalną w Zaplo?

Zaplo oferuje klientom przede wszystkim pożyczki ratalne w kwocie od 1.000 do 15.000 zł z okresem spłaty do 36 miesięcy. Co ważne, cała kwota pożyczki rozkładana jest na raty dopasowane do potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Dokładne informacje na ten temat z łatwością można znaleźć na stronie internetowej Zaplo.

Decydując się na pożyczkę z Zaplo, możesz skorzystać także z przesunięcia terminu jej spłaty. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie opłacić raty w danym miesiącu, Zaplo zaproponuje ci „wakacje pożyczkowe”. Dzięki temu w danym miesiącu nie będziesz musiał spłacać swojego zadłużenia. Pamiętaj jednak, że „wakacje pożyczkowe” nie przysługują ci automatyczne. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdy będziesz musiał z nich skorzystać, skontaktuj się z konsultantem Zaplo, który ci to umożliwi.

Jakie pożyczki oferuje Zaplo?

Jedną z zalet korzystania z pożyczek w Zaplo jest możliwość pożyczenia jednorazowo kwoty w wysokości aż 15.000 zł, której spłata zostanie rozłożona na maksymalnie 36 miesięcy. To niezwykle korzystne rozwiązanie, jeśli zainteresowany jesteś pożyczką długoterminową. Poza tym Zaplo pozwoli ci na samodzielne dopasowanie wysokości comiesięcznych rat, co wcale nie jest standardem w przypadku konkurencyjnych firm pożyczkowych. Również pożyczki na mniejsze kwoty oferowane są w Zaplo na atrakcyjnych warunkach.

Dopasuj wysokość raty do swoich potrzeb

Bez względu na to, czy pożyczasz z Zaplo 1.000 zł, 5.000 zł czy 15.000 zł, masz możliwość elastycznego dostosowania wysokości rat do swoich możliwości finansowych. Pozwoli ci to na regularne spłacanie zobowiązania bez nadwyrężania domowego budżetu i konieczności brania chwilówek. Niższa kwota pożyczki z pewnością sfinansuje mniejsze wydatki, a niewysokie raty pozwolą na bezbolesne uporanie się z zaciągniętym zobowiązaniem.

Kolejną zaletą pożyczki w Zaplo jest brak konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach w przypadku kwoty do 5.000 zł. To duże ułatwienie, ale warto mieć świadomość, że Zaplo sprawdzi za to twój status w dostępnych rejestrach dłużników. Pomimo tego, pożyczka bez zaświadczeń to idealne rozwiązanie, jeśli nie posiadasz dochodów, które uznawane są za stałe, np. renty, emerytury czy alimenty. W takim przypadku oferta z Zaplo z pewnością przypadnie ci do gustu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby uzyskać pożyczkę?

Czy uzyskanie pożyczki z Zaplo jest trudne? Nie, ale mimo wszystko musisz spełnić określone wymagania, aby twój wniosek o pożyczkę został zaakceptowany. Po pierwsze, pożyczki w Zaplo dostępne są tylko dla osób z polskim obywatelstwem i stałym pobytem na terenie naszego kraju. Ponadto pożyczkobiorca musi mieć od 20 do 70 lat oraz posiadać aktywny rachunek bankowy. Jest to szczególnie istotne w przypadku pożyczek internetowych.

Zaplo

Pożyczka pozabankowa

  • Kwota od 1.000 zł do 15.000 zł
  • Na okres od 3 do 36 miesięcy
  • Pieniądze na koncie w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 15.000 zł za darmo
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 78,6%.

Na to, czy faktycznie otrzymasz pożyczkę, wpływają także twoje inne zobowiązania finansowe. Oznacza to, że aby uzyskać gotówkę w ramach pożyczki ratalnej w Zaplo nie możesz posiadać nieuregulowanych długów. Przed wydaniem swojej decyzji i podpisaniem umowy Zaplo sprawdzi to w bazach danych dłużników.

W ten sposób firmy pożyczkowe zabezpieczają się przed potencjalnie nieuczciwymi osobami, które nie mają zamiaru spłacać swoich zobowiązań. Jednak w ten sposób chronione są także interesy pożyczkodawców, którzy również ponoszą pewne ryzyko, decydując się na pożyczkę.

Od czego zależy akceptacja wniosku o pożyczkę w Zaplo?

Decyzja firmy pożyczkowej o udzieleniu pożyczki zależy od twojej zdolności kredytowej. Jeśli Zaplo uzna, że jesteś w stanie terminowo spłacać kolejne raty pożyczki, z pewnością zaakceptuje twój wniosek i przeleje gotówkę na wskazane przez ciebie konto. Może się jednak zdarzyć, że firma pożyczkowa stwierdzi, że nie będziesz w stanie na czas uiszczać rat pożyczki i odmówi ci pożyczenia pieniędzy.

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę w Zaplo musisz zarejestrować się w bazie klientów. Z łatwością dokonasz tego za pomocą strony internetowej. Wystarczy, że założysz tam Profil Klienta, poprzez który możesz korzystać z dostępnych usług. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne. Dzięki temu, że nasze dane zostają zapisane, jeszcze szybciej wypełnimy wniosek np. o kolejną pożyczkę.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Zaplo?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Zaplo maksymalnie uprościło formalności związane z uzyskaniem pożyczki ratalnej. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, aby uzyskać niezbędne informacje o warunkach i zasadach pożyczki.

Na stronie internetowej Zaplo udostępnia także specjalne suwaki, które pozwalają na elastyczne dostosowanie kwoty pożyczki, czasu spłaty i wysokości comiesięcznych rat. W dalszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny, również dostępny na stronie internetowej. Wystarczy, że zrobisz to podczas pierwszej wizyty na stronie, dzięki czemu stworzysz własny Profil Klienta. Następnie za jego pośrednictwem możesz złożyć wniosek o pożyczkę, kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

Wygoda przede wszystkim

Każdy, kto choć raz pilnie potrzebował gotówki, doskonale wie, że na kredyt bankowy nie ma co liczyć. Zamiast tracić czas, warto od razu skorzystać z pośrednictwa firm pozabankowych, które słyną z szybkich i bezpiecznych metod potwierdzania naszych danych klienta i jego dotychczasowej historii finansowej. Chcąc skorzystać z weryfikacji instantor, należy zalogować się do swojego banku, dzięki czemu system ten będzie w stanie uzyskać dane związane z naszym kontem bankowym.

Co ważne, korzystanie z tej metody jest w pełni bezpieczne, a uzyskane w ten sposób dane są w pełni rzetelne i wiarygodne. Firma pożyczkowa Zaplo dzięki pozyskanym przez instantor informacjom jest w stanie w znacznym stopniu uprościć i przyśpieszyć proces zaciągania pożyczki.

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesne technologie, Zaplo udostępniła specjalną aplikację na smartfony, dzięki której możemy błyskawicznie złożyć wniosek o pożyczkę, bez względu na to, gdzie się akurat znajdujemy. Nie musimy w tym celu być podłączeni do sieci Wi-Fi. W pełni bezpieczne jest również wykorzystanie w tym celu połączenia za pomocą danych komórkowych. W aplikacji znajdziemy wszystkie oferty i produkty finansowe, które udostępnia Zaplo.

Jak wygląda oferta Zaplo

Zaplo posiada w swojej ofercie pożyczki od 1.000 do 15.000 zł, których spłata może zostać rozłożona nawet na 36 rat. Składając wniosek o pożyczkę ratalną w Zaplo, błyskawicznie dostajemy decyzję o jej przyznaniu. Dotyczy to zwłaszcza powracających klientów, którzy mieli już okazję korzystać z oferty Zaplo i terminowo wywiązywali się ze spłaty zobowiązania.

Warto także pamiętać, że w przypadku kwoty do 5.000 zł, Zaplo udziela pożyczek bez zaświadczenia o dochodach. Jednak jeśli użyjemy weryfikacji instantor, możemy zwiększyć tę kwotę do pełnych 15.000 zł.

Choć samo uzyskanie pożyczki w Zaplo nie jest trudne, to jednak firma ta ma pewne wymagania, co do swoich pożyczkobiorców. Przede wszystkim z oferty Zaplo mogą skorzystać tylko obywatele Polski w wieku od 20 do 70 lat. Ponadto pożyczkobiorca musi posiadać aktywny rachunek bankowy. Firma pożyczkowa nie udziela pożyczek w gotówce, ale z drugiej strony nie wymaga od nas takich zabezpieczeń jak zastaw czy poręczenie.

Na korzyść oferty Zaplo przemawiają także tzw. wakacje kredytowe, czyli możliwość przesunięcia terminu spłaty jednej z rat o jeden miesiąc. Wakacje kredytowe należy ustalić indywidualnie z konsultantem Zaplo. W przypadku pożyczek z 24-miesięcznym terminem spłaty, z wakacji kredytowych można skorzystać nawet 4 razy.

Pożyczka w Zaplo krok po kroku

Zanim skorzystamy z oferty Zaplo, musimy utworzyć konto w serwisie. Nie jest to trudne, można połączyć to z wypełnianiem wniosku o pożyczkę. Na stronie internetowej Zaplo wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki i wysokość raty, jaką jesteśmy w stanie spłacać każdego miesiąca.

Na tej podstawie system oszacuje, jaką kwotę pożyczki jesteśmy w stanie faktycznie uzyskać i zaproponuje czas jej trwania. Jeśli przedstawione przez system warunki nam odpowiadają, od razu możemy wypełnić wniosek, dokonać weryfikacji i założyć konto w serwisie Zaplo.

W większości przypadków wystarczy nam do tego nasz dowód osobisty, ale przy wyższych kwotach firma pożyczkowa poprosi nas o zaświadczenie o dochodach. Pamiętajmy, że na decyzję Zaplo o przyznaniu pożyczki, wpływa nasza historia kredytowa. Niestety, jeśli mamy problemy z terminowym spłacaniem zobowiązań, a tym samym widniejemy w rejestrze dłużników, takim jak Biuro Informacji Kredytowej, nie mamy co liczyć na kolejną pożyczkę.

Natomiast, jeśli nasza historia kredytowa jest „czysta”, procedura uzyskania pożyczki z Zaplo przebiega błyskawicznie. Jeśli tylko posiadamy konto w jednym z banków współpracujących z Zaplo (Alior Bank, Getin Bank lub PKO Bank Polski), pieniądze pojawią się na naszym koncie nawet w ciągu 15 minut.

Klienci pozostałych banków mogą spodziewać się przelewów w ramach standardowych sesji bankowych. Wszelkie informacje na temat oferty Zaplo można znaleźć na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Pamiętajmy, że każdą kolejną pożyczkę otrzymamy jeszcze szybciej, dzięki pomijaniu procesu weryfikacji.

Foto: Shutterstock
9 min. czytania

Zaplo to działająca na polskim rynku firma pożyczkowa, która specjalizuje się w pozabankowych pożyczkach ratalnych. Zaplo należy do międzynarodowej Grupy Kapitałowej „4finance Group”, która od wielu lat obecna jest na polskim rynku, w skład której wchodzą największe europejskie firmy pożyczkowe. Jednym z jej flagowych produktów są szybkie pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi weryfikacji instantor. Grupa ta w przeciągu ostatnich 7 lat udzieliła ponad 7 milionów pożyczek w 12 krajach, co czyni z niej prestiżowego gracza na rynku pożyczkowym.

Jak uzyskać pożyczkę ratalną w Zaplo?

Zaplo oferuje klientom przede wszystkim pożyczki ratalne w kwocie od 1.000 do 15.000 zł z okresem spłaty do 36 miesięcy. Co ważne, cała kwota pożyczki rozkładana jest na raty dopasowane do potrzeb i możliwości pożyczkobiorcy. Dokładne informacje na ten temat z łatwością można znaleźć na stronie internetowej Zaplo.

Decydując się na pożyczkę z Zaplo, możesz skorzystać także z przesunięcia terminu jej spłaty. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie opłacić raty w danym miesiącu, Zaplo zaproponuje ci „wakacje pożyczkowe”. Dzięki temu w danym miesiącu nie będziesz musiał spłacać swojego zadłużenia. Pamiętaj jednak, że „wakacje pożyczkowe” nie przysługują ci automatyczne. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdy będziesz musiał z nich skorzystać, skontaktuj się z konsultantem Zaplo, który ci to umożliwi.

Jakie pożyczki oferuje Zaplo?

Jedną z zalet korzystania z pożyczek w Zaplo jest możliwość pożyczenia jednorazowo kwoty w wysokości aż 15.000 zł, której spłata zostanie rozłożona na maksymalnie 36 miesięcy. To niezwykle korzystne rozwiązanie, jeśli zainteresowany jesteś pożyczką długoterminową. Poza tym Zaplo pozwoli ci na samodzielne dopasowanie wysokości comiesięcznych rat, co wcale nie jest standardem w przypadku konkurencyjnych firm pożyczkowych. Również pożyczki na mniejsze kwoty oferowane są w Zaplo na atrakcyjnych warunkach.

Dopasuj wysokość raty do swoich potrzeb

Bez względu na to, czy pożyczasz z Zaplo 1.000 zł, 5.000 zł czy 15.000 zł, masz możliwość elastycznego dostosowania wysokości rat do swoich możliwości finansowych. Pozwoli ci to na regularne spłacanie zobowiązania bez nadwyrężania domowego budżetu i konieczności brania chwilówek. Niższa kwota pożyczki z pewnością sfinansuje mniejsze wydatki, a niewysokie raty pozwolą na bezbolesne uporanie się z zaciągniętym zobowiązaniem.

Kolejną zaletą pożyczki w Zaplo jest brak konieczności przedstawiania zaświadczenia o zarobkach w przypadku kwoty do 5.000 zł. To duże ułatwienie, ale warto mieć świadomość, że Zaplo sprawdzi za to twój status w dostępnych rejestrach dłużników. Pomimo tego, pożyczka bez zaświadczeń to idealne rozwiązanie, jeśli nie posiadasz dochodów, które uznawane są za stałe, np. renty, emerytury czy alimenty. W takim przypadku oferta z Zaplo z pewnością przypadnie ci do gustu.

Jakie warunki muszę spełnić, aby uzyskać pożyczkę?

Czy uzyskanie pożyczki z Zaplo jest trudne? Nie, ale mimo wszystko musisz spełnić określone wymagania, aby twój wniosek o pożyczkę został zaakceptowany. Po pierwsze, pożyczki w Zaplo dostępne są tylko dla osób z polskim obywatelstwem i stałym pobytem na terenie naszego kraju. Ponadto pożyczkobiorca musi mieć od 20 do 70 lat oraz posiadać aktywny rachunek bankowy. Jest to szczególnie istotne w przypadku pożyczek internetowych.

Zaplo

Pożyczka pozabankowa

  • Kwota od 1.000 zł do 15.000 zł
  • Na okres od 3 do 36 miesięcy
  • Pieniądze na koncie w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 15.000 zł za darmo
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 78,6%.

Na to, czy faktycznie otrzymasz pożyczkę, wpływają także twoje inne zobowiązania finansowe. Oznacza to, że aby uzyskać gotówkę w ramach pożyczki ratalnej w Zaplo nie możesz posiadać nieuregulowanych długów. Przed wydaniem swojej decyzji i podpisaniem umowy Zaplo sprawdzi to w bazach danych dłużników.

W ten sposób firmy pożyczkowe zabezpieczają się przed potencjalnie nieuczciwymi osobami, które nie mają zamiaru spłacać swoich zobowiązań. Jednak w ten sposób chronione są także interesy pożyczkodawców, którzy również ponoszą pewne ryzyko, decydując się na pożyczkę.

Od czego zależy akceptacja wniosku o pożyczkę w Zaplo?

Decyzja firmy pożyczkowej o udzieleniu pożyczki zależy od twojej zdolności kredytowej. Jeśli Zaplo uzna, że jesteś w stanie terminowo spłacać kolejne raty pożyczki, z pewnością zaakceptuje twój wniosek i przeleje gotówkę na wskazane przez ciebie konto. Może się jednak zdarzyć, że firma pożyczkowa stwierdzi, że nie będziesz w stanie na czas uiszczać rat pożyczki i odmówi ci pożyczenia pieniędzy.

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę w Zaplo musisz zarejestrować się w bazie klientów. Z łatwością dokonasz tego za pomocą strony internetowej. Wystarczy, że założysz tam Profil Klienta, poprzez który możesz korzystać z dostępnych usług. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne. Dzięki temu, że nasze dane zostają zapisane, jeszcze szybciej wypełnimy wniosek np. o kolejną pożyczkę.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Zaplo?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Zaplo maksymalnie uprościło formalności związane z uzyskaniem pożyczki ratalnej. Wystarczy wejść na stronę internetową firmy, aby uzyskać niezbędne informacje o warunkach i zasadach pożyczki.

Na stronie internetowej Zaplo udostępnia także specjalne suwaki, które pozwalają na elastyczne dostosowanie kwoty pożyczki, czasu spłaty i wysokości comiesięcznych rat. W dalszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny, również dostępny na stronie internetowej. Wystarczy, że zrobisz to podczas pierwszej wizyty na stronie, dzięki czemu stworzysz własny Profil Klienta. Następnie za jego pośrednictwem możesz złożyć wniosek o pożyczkę, kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

Wygoda przede wszystkim

Każdy, kto choć raz pilnie potrzebował gotówki, doskonale wie, że na kredyt bankowy nie ma co liczyć. Zamiast tracić czas, warto od razu skorzystać z pośrednictwa firm pozabankowych, które słyną z szybkich i bezpiecznych metod potwierdzania naszych danych klienta i jego dotychczasowej historii finansowej. Chcąc skorzystać z weryfikacji instantor, należy zalogować się do swojego banku, dzięki czemu system ten będzie w stanie uzyskać dane związane z naszym kontem bankowym.

Co ważne, korzystanie z tej metody jest w pełni bezpieczne, a uzyskane w ten sposób dane są w pełni rzetelne i wiarygodne. Firma pożyczkowa Zaplo dzięki pozyskanym przez instantor informacjom jest w stanie w znacznym stopniu uprościć i przyśpieszyć proces zaciągania pożyczki.

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesne technologie, Zaplo udostępniła specjalną aplikację na smartfony, dzięki której możemy błyskawicznie złożyć wniosek o pożyczkę, bez względu na to, gdzie się akurat znajdujemy. Nie musimy w tym celu być podłączeni do sieci Wi-Fi. W pełni bezpieczne jest również wykorzystanie w tym celu połączenia za pomocą danych komórkowych. W aplikacji znajdziemy wszystkie oferty i produkty finansowe, które udostępnia Zaplo.

Jak wygląda oferta Zaplo

Zaplo posiada w swojej ofercie pożyczki od 1.000 do 15.000 zł, których spłata może zostać rozłożona nawet na 36 rat. Składając wniosek o pożyczkę ratalną w Zaplo, błyskawicznie dostajemy decyzję o jej przyznaniu. Dotyczy to zwłaszcza powracających klientów, którzy mieli już okazję korzystać z oferty Zaplo i terminowo wywiązywali się ze spłaty zobowiązania.

Warto także pamiętać, że w przypadku kwoty do 5.000 zł, Zaplo udziela pożyczek bez zaświadczenia o dochodach. Jednak jeśli użyjemy weryfikacji instantor, możemy zwiększyć tę kwotę do pełnych 15.000 zł.

Choć samo uzyskanie pożyczki w Zaplo nie jest trudne, to jednak firma ta ma pewne wymagania, co do swoich pożyczkobiorców. Przede wszystkim z oferty Zaplo mogą skorzystać tylko obywatele Polski w wieku od 20 do 70 lat. Ponadto pożyczkobiorca musi posiadać aktywny rachunek bankowy. Firma pożyczkowa nie udziela pożyczek w gotówce, ale z drugiej strony nie wymaga od nas takich zabezpieczeń jak zastaw czy poręczenie.

Na korzyść oferty Zaplo przemawiają także tzw. wakacje kredytowe, czyli możliwość przesunięcia terminu spłaty jednej z rat o jeden miesiąc. Wakacje kredytowe należy ustalić indywidualnie z konsultantem Zaplo. W przypadku pożyczek z 24-miesięcznym terminem spłaty, z wakacji kredytowych można skorzystać nawet 4 razy.

Pożyczka w Zaplo krok po kroku

Zanim skorzystamy z oferty Zaplo, musimy utworzyć konto w serwisie. Nie jest to trudne, można połączyć to z wypełnianiem wniosku o pożyczkę. Na stronie internetowej Zaplo wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki i wysokość raty, jaką jesteśmy w stanie spłacać każdego miesiąca.

Na tej podstawie system oszacuje, jaką kwotę pożyczki jesteśmy w stanie faktycznie uzyskać i zaproponuje czas jej trwania. Jeśli przedstawione przez system warunki nam odpowiadają, od razu możemy wypełnić wniosek, dokonać weryfikacji i założyć konto w serwisie Zaplo.

W większości przypadków wystarczy nam do tego nasz dowód osobisty, ale przy wyższych kwotach firma pożyczkowa poprosi nas o zaświadczenie o dochodach. Pamiętajmy, że na decyzję Zaplo o przyznaniu pożyczki, wpływa nasza historia kredytowa. Niestety, jeśli mamy problemy z terminowym spłacaniem zobowiązań, a tym samym widniejemy w rejestrze dłużników, takim jak Biuro Informacji Kredytowej, nie mamy co liczyć na kolejną pożyczkę.

Natomiast, jeśli nasza historia kredytowa jest „czysta”, procedura uzyskania pożyczki z Zaplo przebiega błyskawicznie. Jeśli tylko posiadamy konto w jednym z banków współpracujących z Zaplo (Alior Bank, Getin Bank lub PKO Bank Polski), pieniądze pojawią się na naszym koncie nawet w ciągu 15 minut.

Klienci pozostałych banków mogą spodziewać się przelewów w ramach standardowych sesji bankowych. Wszelkie informacje na temat oferty Zaplo można znaleźć na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Pamiętajmy, że każdą kolejną pożyczkę otrzymamy jeszcze szybciej, dzięki pomijaniu procesu weryfikacji.

Foto: Shutterstock

Dodaj komentarz

79 − 76 =

error: