Ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie. Życie jest największą wartością, jaką otrzymał każdy z nas. Jej ochrona to nasz obowiązek, o którym powinniśmy pomyśleć jak najwcześniej. Ubezpieczenia na życie zostały wymyślone po to, aby chronić swoich bliskich, na wypadek naszej śmierci. Polisa ubezpieczeniowa na życie, to forma dobrowolnego ubezpieczenia, z którego może skorzystać każdy z nas. Zapewnia ona wypłatę pieniędzy najbliższej rodzinie lub osobie uposażonej, gdy osoba ubezpieczona umrze. W zależności od charakteru śmierci (śmierć naturalna, choroba lub tragiczny wypadek), suma świadczenia może przybierać różną wartość.

Ubezpieczenia online pl ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenia na życie

  • Bezpłatne porównanie ofert ubezpieczenia na życie
  • Kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu
  • Wypełniasz prosty formularz i porównujesz oferty
  • Ubezpieczenia grupowe, indywidualne, pod kredyt, oszczędnościowe, posagowe
Ogólna ocena

UBEZPIECZENIAONLINE.PL serwis oferuje indywidualne i bezpłatne porównanie ofert ubezpieczenia na życie, 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu, prosty formularz umożliwiający porównanie 5 ofert. Oferują również szeroki wachlarz porównania – ubezpieczenia grupowe, indywidualne, pod kredyt, oszczędnościowe, posagowe i wiele innych.

Bezpieczny pl ubezpieczenie na życie

NNW Żłobek, Przedszkole i Szkoła

  • Tania składka, bo płacisz tylko za ubezpieczenie
  • Ochrona NNW 24 godziny na całym świecie
  • Możesz ubezpieczyć kilkoro dzieci na jednej polisie
  • Wyczynowe uprawianie sportu we wszystkich wariantach
Ogólna ocena

BEZPIECZNY.PL ubezpieczenie dla uczniów Bezpieczny.pl od AXA dostępne w ofercie od żłobka do szkół ponadgimnazjalnych.

Dlaczego ubezpieczenia na życie są tak ważne?

Ponieważ zapewniają one ochronę finansową rodziny. Śmierci towarzyszą zawsze inne konsekwencje. Między innymi ponoszenie większych wydatków, które do tej pory były dzielone na dwie osoby. Pieniądze wypłacone z polisy ubezpieczeniowej na życie, będą mogły być przeznaczone na spłatę kredytów, pokrycie kosztów nauki dzieci lub bieżące utrzymanie. Dobrze mieć to na uwadze, kiedy określamy sumę swojej polisy ubezpieczeniowej.

Im większe ciąża na nas zobowiązania finansowe, tym wysokość świadczenia ubezpieczeniowego powinna być większa – adekwatna do późniejszych wydatków.

Polisy na ubezpieczenie na życie, mogą dodatkowo oferować inne świadczenia. Na przykład wypłatę odszkodowania za pobyt w szpitalu, operację lub uszkodzenia ciała. W trosce o swoje zdrowie, dobrym pomysłem może być wybór polisy z takim rozszerzeniem. Pamiętajmy również o tym, że posiadanie polisy ubezpieczenia na życie, może być konieczne w niektórych przypadkach. Między innymi wtedy, kiedy staramy się o kredyt hipoteczny o dużej wartości.

Taka polisa jest wówczas zabezpieczeniem spłaty kredytu, na wypadek śmierci jednego z kredytobiorców. Posiadanie własnej polisy, a nie wykupywanie tej, narzuconej przez bank, w wielu przypadkach okazuje się znacznie tańsze. Daje również możliwość wybrania takiego wariantu, który będzie optymalnie dostosowanych do potrzeb klienta i jego rodziny. Właśnie takie oferty ubezpieczeń na życie, prezentujemy na naszej stronie.

Jak wybrać ubezpieczenie na życie, które będzie odpowiednie dla twojego przypadku?

Najważniejszą informacją jest wartość polisy. Będzie to suma, jaka zostanie wypłacona twoim bliskim po twojej śmierci. Suma ubezpieczenia powinna być dostosowana do potrzeb, jakie posiadają twoi bliscy. Posiadanie kredytów mieszkaniowych, konieczność opłacenia szkół swoich dzieci, a także zapewnienie w miarę normalnego i wygodnego funkcjonowania. Oznacza to, że im będzie wyższa wartość polisy, tym łatwiejsze i bezpieczniejsze można uczynić dalsze egzystowanie swojej rodziny.

Z ubezpieczeniem na życie wiążą się jeszcze inne ważne sprawy. Jakie? Na przykład okres karencji, w jakim nie zostanie ono wypłacone. Ma to na celu zapobieganiu prób wyłudzeń świadczenia, na przykład przez celowe planowanie czyjejś śmierci lub podpisywanie polisy wtedy, kiedy wiemy że grozi nam nieuleczalna choroba i pozostało nam niewiele miesięcy życia.

Jaki jest średni koszt ubezpieczenia na życie?

Składka roczna jest pobierana jednorazowo z góry. Jej wysokość będzie ściśle powiązana z tym, jaka będzie suma ubezpieczenia. Im wyższa wartość naszej polisy, tym więcej będziemy musieć wydać za składkę roczną. Zwykle koszt takiego ubezpieczenia wynosi od 300 do nawet 1.000 złotych. Każda firma ubezpieczeniowa może również samodzielnie ustalać rozszerzenie zakresu takiego ubezpieczenia, chcąc uczynić swoją propozycję jeszcze ciekawszą i bardziej konkurencyjną.

Na czym może polegać zaproponowanie dodatkowych usług? Na przykład na wypłacie odszkodowania za hospitalizację, niezdolność do pracy lub nawet uszczerbek na zdrowiu. Czy decydując się na takie kompleksowe ubezpieczenie na życie, zapłacimy za niego więcej? Niekoniecznie. Walka o klientów nie skłania do tego, aby podnosić składki i obejmować je coraz nowymi warunkami.

Jednak wszystkie wyczerpujące informacje na temat tej oferty znajdziesz w naszym serwisie, prezentującym wszystkie ceny, rankingi i porównania, jakie mogą być potrzebne do podjęcia decyzji.

Komentarze są wyłączone.

error: