Pożyczki z komornikiem

Osoby zadłużone, które mają już komornika na swoim rachunku bankowym, nie mogą liczyć na przychylność banków względem udzielenia im pożyczek. Taki klient jest po prostu dla banków niewiarygodny i banki wolą unikać ryzyka, nie współpracując z nim. To oczywiście bardzo bolesna wiadomość do setek tysięcy osób w naszym kraju. Często zadłużenie nie jest duże, ale przez nieroztropność lub trudną sytuację materialną, egzekwowaniem długu musiał zająć się komornik. Rozwiązaniem na tą sytuację są pożyczki z komornikiem.

Solcredit

Pożyczka z komornikiem bez BIK i KRD

 • Kwota od 100 zł do 5.000 zł
 • Na okres od 5 do 50 dni
 • Pierwsza pożyczka do 5.000 zł za darmo
 • Bez ukrytych lub dodatkowych wydatków
Ogólna ocena

SOLCREDIT oferuje porównanie pożyczek bez BIK i KRD. Odpowiedź w ciągu zaledwie 15 minut. RRSO dla pierwszej pożyczki wynosi 0%, a maksymalne RRSO wynosi 1009,48%.

Provident - pożyczki na raty bez bik

Pożyczki na raty bez bik

 • Kwota od 300 zł do 15.000 zł
 • Czas spłaty od 3 do 36 miesięcy
 • Stałe i niskie raty
 • Elastyczny okres spłat rat
Ogólna ocena

PROVIDENT to popularna firma pozabankowa z szybką decyzją kredytową. Ograniczone formalności, stałe raty bez ukrytych kosztów oraz elastyczne raty. Kwota udzielonej oferty do 15.000 złotych. Wnioski pożyczkowe przyjmowane są 7 dni w tygodniu. Maksymalny czas spłaty to 36 miesięcy. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 19,55%.

Monetkowo

Pożyczka z decyzją na telefon

 • Kwota od 1.000 zł do 25.000 zł
 • Czas spłaty do 48 miesięcy
 • Również dla osób z negatywną historią w BIK
 • Decyzja w 15 minut
Ogólna ocena

MONETKOWO oferuje pożyczkę do 25.000 zł na 4 lata. Pożyczka z decyzją na telefon to sposób na uzyskanie gotówki w wyjątkowo szybki, wygodny i bezpieczny sposób. Decyzja w ciągu 15 minut, na telefon. Oferta także dla osób z zajęciami komorniczymi. RRSO dla reprezentatywnego przykładu wynosi 81,05%.

Duocash

Pożyczka na raty z gwarantem

 • Kwota od 2.000 zł do 25.000 zł
 • Czas spłaty od 12 do 60 miesięcy
 • Bez oceny historii kredytowej
 • Szybki przelew na konto
Ogólna ocena

DUOCASH oferuje pożyczki ratalne do 25.000 zł, okres spłaty do 60 miesięcy. Wymagany jest żyrant. Oferta firmy jest skierowana do osób z zadłużeniem, które potrzebują pomocy finansowej.

Centrum Oddłużeniowe

Pozbądź się komornika

 • Analiza historii kredytowej
 • Plan naprawczy
 • Upadłość konsumencka
 • Sprzeciw od nakazu zapłaty
Ogólna ocena

CENTRUM ODDŁUŻENIOWE to oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm. W oparciu o wnikliwą analizę potrzeb Klientów firma proponuje kompleksowe rozwiązania dotyczące uporządkowania trudnych i zawiłych przypadków związanych ze sferą finansową osób oraz firm zgłaszających się do Centrum Oddłużeniowego. Pozbądź się windykatora, komornika i problemów finansowych.

Profi Credit - pożyczka ratalna

Pożyczka pozabankowa bez BIK

 • Kwota do od 1.000 zł do 25.000 zł
 • Na okres od 6 do 24 miesięcy
 • Na oświadczenie do 4.000 zł
 • Alternatywa dla produktów bankowych
Ogólna ocena

PROFI CREDIT to szybka, bezpieczna i elastyczna pożyczka pozabankowa bez bik. Formalności ograniczone są do minimum, brak sprawdzania rejestru osób zadłużonych, oferta dla osób z komornikiem, możliwość sięgnięcia po gotówkę w wysokości nawet 25.000 zł. Przykład reprezentatywny RRSO 86,95%.

E-Kancelaria

Kredytowe koło ratunkowe

 • Pomożemy odzyskać Twoje pieniądze
 • Masz kredyt we frankach?
 • Straciłeś pieniądze na polisolokacie?
 • Spłaciłeś kredyt przed czasem?
Ogólna ocena

E-KANCELARIA GRUPA PRAWNO-FINANSOWA to kredytowe koło ratunkowe dla osób dochodzących roszczeń finansowych od banków w sprawach kredytów frankowych. Eksperci firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i prawnej, a także wiedzę na temat większości produktów finansowych, które były oferowane przez banki i towarzystwa ubezpieczeniowe. W obsłudze sprawy windykacyjne, na różnych etapach postępowania: polubowne, przedsądowe, sądowe, egzekucyjne. Skuteczne rozwiązania we właściwym czasie, na korzystnych warunkach. Kompleksowy zakres usług. Duża elastyczność.

Kancelaria Finfocus

Upadłość konsumencka

 • Całkowite oddłużenie
 • Uwolnienie spod zajęcia komorniczego
 • Możliwość zawarcia układu z wierzycielami
 • Zawieszenie postępowań egzekucyjnych
Ogólna ocena

KANCELARIA FINFOCUS oferuje usługę upadłości konsumenckiej dla osób znajdujących się w spirali długów. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej pozwoli na: całkowite oddłużenie, uwolnienie emerytury, renty czy wynagrodzenia spod zajęcia komorniczego, możliwość zawarcia układu z wierzycielami, zawieszenie postępowań egzekucyjnych już od dnia ogłoszenia upadłości, uzyskanie środków na zamieszkanie przez nawet 2 lata przy sprzedaży nieruchomości.

Co w takich przypadkach mogą zrobić te osoby, chcąc pożyczyć jakąś sumę pieniędzy?

Czy na rynku finansowym w Polsce znajdzie się ktoś, kto zechce im zaufać i podjąć jednocześnie ryzyko? Wydawać by się mogło że sprawa jest z góry przesądzona i nie ma chętnych na to. Tymczasem okazuje się, że pożyczki z komornikiem wcale nie są tak trudno dostępne, jak mogłoby się wydawać. Oto bowiem coraz więcej osób posiada jakieś zadłużenie, którego egzekwowaniem zajmują się komornicy. Nie zawsze również te długi są na tyle duże, aby oznaczały skreślenie takiej osoby z listy potencjalnych, lojalnych klientów.

Przedstawiamy najczęściej udzielane rodzaje pożyczek pozabankowych, na które mogą liczyć osoby zadłużone.

Internetowe pożyczki z komornikiem do kilku tysięcy złotych

Prywatne firmy pożyczkowe działają na trochę innych zasadach, aniżeli banki. Często można spotkać się z określeniem pożyczki bez BIK. Oznaczają one tyle, że wnioskodawca nie będzie sprawdzany w krajowych rejestrach bankowych, pod względem swojego zadłużenia. To oczywiście tylko hasło marketingowe. Niektóre firmy mogą weryfikować takie osoby w rejestrach BIK i ERIF, ale nawet jeśli znajdą tam informację o zadłużenia, pożyczka może zostać im przyznana.

Dlaczego? Ponieważ w swoją działalność mają wkalkulowane ryzyko, związane z trudnościami w odzyskaniu pożyczonych pieniędzy. Zatrudniają również windykatorów i mają własne sposoby na odzyskiwanie długów, zatem w większości przypadków udzielają swoim klientom pożyczki z komornikiem. Maksymalna wysokość takiej pożyczki być może nie jest wygórowana i będzie wynosiła do kilku tysięcy złotych.

Czy to jednak w czymś przeszkadza? Zdecydowanie nie. Dłużnicy są w na tyle trudnej sytuacji finansowej, że nie mając innych perspektyw, bardzo cieszą się z możliwości otrzymania pożyczki dla dłużnika. Tym bardziej, że ilość związanych z tym formalności jest ograniczona do minimum. Wszystko co trzeba zrobić, to jedynie wypełnić wniosek, udostępniany najczęściej w postaci internetowej. Wystarczy uzupełnić go swoimi danymi osobowymi, a następnie wpisać kwotę pożyczki, którą jesteśmy zainteresowani.

Na samym końcu wniosek należy wysłać i oczekiwań na udzielenie odpowiedzi. Jak firmy pożyczkowe kontaktują się ze swoimi klientami, aby przekazać im dobre lub złe wieści? Jest kilka dostępnych kanałów komunikacji.

Najczęściej wykorzystywanym jest krótka wiadomość tekstowa, czyli SMS. Dzięki temu można przekazać bardzo zwięzły komunikat, że pożyczka została przyznana i pieniądze przelane na konto. Jednocześnie wiadomość zostaje również wysłana na adres e-mail, który został podany we wniosku. W tej wiadomości znajdziemy z kolei więcej informacji. Dzięki temu że można wysłać w niej załącznik, wewnątrz będzie się znajdować szczegółowa umowa pożyczki z komornikiem, a także tabela opłat i prowizji.

Jednak to nie wszystko. Jeśli pożyczka została przyznana na dłuższy czas i będziemy ją spłacać więcej niż jedną ratą, odnajdziemy również harmonogram spłat pożyczki. To bardzo ważny dokument, informujący nas w jakich terminach i w jakiej wysokości należy dokonywać wpłat na konto firmy pożyczkowej.

Konsolidacyjne pożyczki z komornikiem

Zajmijmy się teraz osobami, które nie są w tak dobrej sytuacji jak ludzie, mający kilkuset złotowe lub kilku tysięczne zadłużenie. Na jaką pomoc mogą liczyć dłużnicy, których długi sięgają kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych? Niestety, ale takich osób również na naszym rynku nie brakuje. Postarajmy się jednak im pomóc. Tak wysokie zadłużenie jest najczęściej wynikiem zaciągnięcia więcej niż jednej pożyczki i to w różnych firmach.

Nie mogąc spłacić terminowo pierwszej pożyczki, osoby takie sięgały po kolejną, którą zamierzały pokryć wcześniejsze zobowiązanie. Schemat był powtarzany jeszcze wielokrotnie, aż do momentu aż żadna z firm nie zechciała im przyznać już następnej pożyczki z komornikiem.

Co wówczas pozostaje do zrobienia? Niestety trzeba stawić czoło problemem i dokładnie sprawdzić stan swojego zadłużenia. Będzie to wymagało wyjęcia wszystkich umów pożyczek i policzenia, jaka część długów została spłacona, a jaka pozostaje jeszcze do uregulowania. Nie można zapominać o tym, że do przeterminowanych zaległości doliczane są jeszcze ustawowe odsetki karne. Kiedy wszystkie długi zostaną już dokładnie zliczone, będziemy mogli zająć się rozwiązaniem problemu.

Jest nim konsolidacyjna pożyczka dla osób z komornikiem. Służy ona do jednoczesnego spłacenia wszystkich swoich długów, dzięki czemu osoba zadłużona w prosty sposób oczyszcza swoją historię kredytową.

Spłata tylko jednej pożyczki w jednej firmie to niebywała oszczędność. Oznacza to bowiem tylko jeden przelew w miesiącu zamiast kilku lub kilkunastu. Zdecydowanie łatwiej również jest śledzić aktualne saldo zadłużenia, dzięki czemu utrzymanie dyscypliny finansowej okazuje się o wiele prostsze. Dobra wiadomość jest również taka, że konsolidacyjne pożyczki z komornikiem mogą być udzielone w nieco większej kwocie niż ta, wystarczająca wyłącznie na pokrycie długu.

Nadwyżkę z takiej pożyczki z komornikiem można wykorzystać na dowolny cel. Można ją potraktować jako prezent za podjęcie odpowiedzialnej decyzji, zmierzającej do wyjścia ze swoich długów. Aby jednak ten plan miał szansę powodzenia, bardzo ważne jest to, aby trzymać bardzo rygorystyczną dyscyplinę finansową. Od tego bowiem zależy szybkość spłacenia zadłużenia i możliwość cieszenia się takimi samymi możliwościami uzyskania kredytów bankowych, jak wiele innych osób.

Kiedy może grozić Ci komornik

Zazwyczaj nie myślimy o konsekwencjach swoich czynów. Wydaje nam się, że nie spłacenie jednej lub dwóch rat pożyczki to jeszcze nic takiego. Najczęściej przytaczane wytłumaczenia to takie, że w tym miesiącu nie mamy pieniędzy, ale wszystko poprawi się za kolejny miesiąc. Tymczasem sytuacji nie ulega poprawie, a zadłużenie się nawarstwia. Niespłacone raty rosną, a nasza sytuacja ani trochę nie ulega poprawie. Firmy pożyczkowe zaczynają wysyłać kolejne wezwania, odsetki karne rosną w zastraszającym tempie, a dłużnicy nie mają pojęcia jak sobie z taką sytuacją poradzić.

Co można wówczas zrobić? Czy są jakieś szanse na wyjście z tego kryzysu? Tak. Im wcześniej zaczniemy reagować, tym szybciej z problemem możemy się uporać. Pierwsza możliwość to sięgnięcie po produkty finansowe opisane powyżej – konsolidacyjne pożyczki z komornikiem. Ale nie zapominajmy również o tak prostej, a jednocześnie ważnej rzeczy, jaką jest rozmowa z naszym wierzycielem. Jeśli nie odezwiemy się do firmy, względem której mamy dług, nie można liczyć na dojście do ugody lub porozumienia.

Należy skontaktować się taką firmą i bardzo dokładnie przedstawić jej naszą sytuację finansową. Jeśli zadłużenie dotyczy terminowej spłaty pożyczki, wystarczy zwrócić się z prośbą o możliwość odroczenia płatności części odsetkowej na późniejszy czas. Wówczas należy spłacić część kapitałową zadłużenia. Innym sposobem jest również dobrowolne przedłużenie terminu spłaty pożyczki.

W firmach pożyczkowych zapłacimy za to znacznie mniej, niż mogłoby nas kosztować naliczenie odsetek karnych za całą kwotę zadłużenia. Jeśli jednak mimo wszystko nie wiesz, jak poradzić sobie z zadłużeniem, do kogo się zwrócić lub jak negocjować łatwiejszą spłatę długu, na twoją osobę czekają specjaliści kredytowi. Mają oni duże doświadczenie w kontaktach z bankami i wieloma innymi firmami, które mogą mieć wielu dłużników.

Dobrym przykładem są wszelkiego rodzaju firmy, zajmujące się dostarczaniem mediów do gospodarstw domowych. To właśnie ich klienci bardzo często zwlekają z płatnościami faktur, mając ich niezapłaconych nawet po kilka. Tu z pomocą przychodzi bardzo ciekawe rozwiązanie, którym jest rozłożenie zadłużenia na raty. Jest to skuteczna metoda do spłacania długu, pozwalająca nam uniknąć komornika.

Dzięki niej, można ochronić swoje konta bankowe przed zajęciem komorniczym, jak również nie dopuścić do sytuacji, w której część naszego wynagrodzenia za pracę będzie zabierana przez komornika na poczet spłaty zadłużenia. Jest jeszcze jeden aspekt tej sytuacji. Niewiele osób o tym wie, ale komornicy nie działają bezpłatnie. Ich wynagrodzenie jest pobierane właśnie z twoich pieniędzy. Oprócz tego że ściągają oni pieniądze na spłatę twoich długów, to również każda ich czynność komornicza jest opłacana twoimi pieniędzmi.

Nierzadko są to kwoty rzędu kilkudziesięciu złotych za jedno pobranie pieniędzy. Jak widzisz, bycie dłużnikiem się nie opłaca. Warto podejmować działania, zmierzające do jak najszybszego spłacenia długu.

Jak wygodnie otrzymać pożyczki z komornikiem

Chcesz się dowiedzieć, jak na wyciągnięcie ręki mieć gotówkę z pożyczki z komornikiem? Przygotuj zatem swój dowód osobisty i telefon komórkowy. Przyda ci się również dostęp do swojego konta bankowego z obsługą przez internet. To co będziesz musiał zrobić, to w pierwszej kolejności wypełnić wniosek o przyznanie takiej pożyczki. Nie jest to skomplikowane, gdyż musisz w nim podać swoje dane osobowe, dane z dowodu osobistego i dane kontaktowe. Następnie zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu weryfikacyjnego.

Ważne, abyś na swoim koncie bankowym miał wolne środki finansowe, w wysokości kilku złotych. Sam przelew weryfikacyjny nie jest kosztowny i zwykle nie będzie przekraczał 1 złotego. Kiedy już wykonasz tę czynność, będziesz mógł oczekiwać na decyzję kredytową. Zazwyczaj jest ona wydawana bardzo szybko, nawet w ciągu kilkunastu minut. O fakcie czy pożyczka została ci przyznana czy nie, zostaniesz poinformowany przez telefon – najczęściej w wiadomości SMS.

Od tej chwili wystarczy oczekiwać na wpływ środków finansowych na konto. Kiedy już je otrzymasz, pozostają one w całości do twojej dyspozycji – możesz z nimi robić co tylko zechcesz.

Komentarze są wyłączone.

error: