Pożyczki hipoteczne

Chyba każdy z nas marzy o własnym, wygodnym, ładnym i bezpiecznym mieszkaniu. Często tylko jeden krok może nas dzielić, aby to marzenie zrealizować. Większy remont mieszkania, może przemienić niewygodne pomieszczenia w luksusowe wnętrza, które będą zachwycały przepychem, starannie dobranymi dekoracjami i funkcjonalnością. Oczywiście do takiego remontu potrzebne są pieniądze. Te można uzyskać, zaciągając pożyczki hipoteczne.

Z pomocą pożyczki hipotecznej, mogą Państwo uzyskać pieniądze, które przeznaczycie na dowolny cel. Remont, zakup wyposażenia czy termomodernizacja budynku. To Państwo decydują o tym, jak uzyskanie pieniądze zostaną zagospodarowane i jakie korzyści będą się z tym wiązały.

Millennium Bank - pożyczki hipoteczne

Pożyczka hipoteczna

  • Atrakcyjny poziom marż i oprocentowania
  • Aż do 70% wartości nieruchomości
  • Korzystny okres kredytowania – do 25 lat
Ocena pożyczki hipotecznej

MILLENNIUM BANK oferuje niskie koszty przyznania i miesięcznej obsługi pożyczki hipotecznej, pozacenowe elementy oferty, w tym np. rodzaj i liczba wymaganych dokumentów, elastyczność procedur bankowych.

Expander - pożyczki hipoteczne

Pożyczka hipoteczna

  • Wysokość pożyczki aż do 80% wartości zabezpieczenia
  • Czas spłaty pożyczki do 30 lat
  • Pożyczka na dowolny cel, np.: remont domu, zakup samochodu
  • Bezpłatnie porównanie pożyczek z 25 banków
Ogólna ocena

EXPANDER oferuje bezpłatne porównanie pożyczek hipotecznych. Pożyczka hipoteczna przyznawana jest w oparciu o zabezpieczenie na hipotece nieruchomości, otrzymana kwota pożyczki może zostać przeznaczona na dowolny cel.

Speed Cash

Pożyczka pod zastaw nieruchomości

  • Kwota od 30.000 zł do 5 mln zł
  • Okres od 3 miesięcy do 10 lat
  • Uproszczone zasady
  • Bez BIK i zaświadczeń z ZUS oraz US
Ogólna ocena

SPEED CASH oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości, kwota finansowania do 5 mln zł, okres kredytowania do 10 lat, uproszczone zasady, wypłata w 24h. Możliwość odroczenia spłaty kapitału i odsetek, bez BIK i zaświadczeń z ZUS oraz US, pożyczki dla osób prywatnych oraz firm, umowa podpisywana u notariusza. Możliwość spłaty komornika. Możliwe różne formy zabezpieczenia: mieszkanie, dom, firma, samochód i inne. Oprocentowanie 0%.

Stay Safe - pożyczka pozabankowa pod hipotekę

Pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości

  • Pożyczka do 50% wartości nieruchomości
  • Raty dopasowane do możliwości finansowych
  • Indywidualne podejście do Klienta
  • Umowa pożyczki zawarta w kancelarii notarialnej
Ogólna ocena

STAY SAFE to pozabankowe pożyczki pod hipotekę. Szybka realizacja, kwoty już od 10.000 zł, przychylne podejście do wpisów w bazach, elastyczne raty dostosowane do możliwości klienta, minimum formalności, możliwość spłaty chwilówek, ZUS, US, czy komornika, pożyczka nawet w 24H.

Co zrobić, aby uzyskać pożyczki hipoteczne?

Przede wszystkim należy spełniać wymagania banku, w którym o taki kredyt się ubiegamy. W pierwszej kolejności trzeba mieć zdolność finansową, która pozwoli nam uzyskać potrzebne finansowanie. Zdolność kredytowa badana jest na podstawie uzyskiwanych dochodów i wydatków. To co pozostaje po odliczeniu, powinno wystarczyć na spłatę miesięcznych rat. Pożyczki hipoteczne należą do jednych z najkorzystniej oprocentowanych na rynku, dlatego tak wielu klientów, decyduje się z nich korzystać.

Można również dzięki temu liczyć na konkurencyjne oferty, przygotowane dla nas przez banki.

Jak w przypadku wielu kredytów, szczególnie tych na wysokie sumy, tak i kredyty mieszkaniowe mogą wymagać pewnego zabezpieczenia. W większości przypadków może to być weksel lub wpis do hipoteki. To drugie jest możliwe, kiedy osoba ubiegająca się o kredyt jest właścicielem mieszkania z nieobciążoną hipoteką. Pożyczki hipoteczne są wypłacane zwykle w jednej transzy. Czyli cała wnioskowana suma trafia do dyspozycji klienta, na wskazany przez niego rachunek.

Spłata zadłużenia może dokonywać się automatycznie, za pomocą zgody na obciążenie rachunku, jak również może być zlecana ręcznie, przez klienta, który co miesiąc będzie wykonywał przelew raty, z jednego ze swoich kont osobistych.

Czy pożyczka hipoteczna jest dobrym pomysłem, na zorganizowanie większej sumy pieniędzy?

Z pewnością tak. To jedna z najniżej oprocentowanych pożyczek na rynku, która może być udzielona na wiele lat. W praktyce daje to pełne możliwości dopasowania jej do swoich potrzeb i płacenia dokładnie takiej raty, na którą spokojnie jest Państwa stać. Pieniądze uzyskane z pożyczki hipotecznej można wykorzystywać na wiele różnych celów – jednak to Państwo najlepiej wiedzą o tym, na co je przeznaczyć.

My ze swojej strony możemy zaoferować kompleksową i obiektywną pomoc, jeśli chodzi o znalezienie takiej oferty pożyczki hipotecznej, która będzie dla Was najkorzystniejsza.

Jak działa nasz serwis?

Jesteśmy jednym z liderów na rynku porównywarek kredytów i pożyczek, a także kont osobistych. Każdego dnia sztab specjalistów czuwa nad tym, aby dostarczać Państwu kompleksowych informacji o nowych ofertach banków, warunkach, a także tworzyć zestawienia i porównania, znacząco ułatwiające wybór jednej, najlepszej oferty. Jesteśmy przekonani, że swoją nieprzerwaną działalnością pomogliśmy wielu klientom uzyskać to, czego oczekują od pożyczki lub kredytu.

Niskie oprocentowanie, przystępne warunki i nieskomplikowaną procedurę otrzymania kredytu. Aby się przekonać, czy istnieją takie produkty na rynku, należy regularnie do nas zaglądać, a my zatroszczymy się o całą resztę.

Chcąc korzystać z rankingów pożyczek hipotecznych, nie muszą się Państwo rejestrować na naszej stronie. Wszystkie informacje prezentujemy dla każdego zainteresowanego, nie pobierając za to żadnych opłat. Co więcej, można u nas znaleźć wiele praktycznych wskazówek, dotyczących uzyskania jeszcze lepszych warunków pożyczki. Wszystko to robimy z myślą o Państwu i Państwa pieniądzach.

Jednocześnie banki, wiedząc o naszym działaniu i dużym zasięgu, również starają się tworzyć atrakcyjne oferty pożyczek hipotecznych, które za naszym pośrednictwem docierają do znacznie większego grona zainteresowanych. Jak widać, nasza działanie przynosi korzyści każdemu z Państwa.

Komentarze są wyłączone.

error: