Mikrokasa – pożyczki ratalne

8 min. czytania

Firma pożyczkowa Mikrokasa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek za pośrednictwem Internetu. Pożyczkodawca oferuje pożyczki w wielkości od 1.000 zł do 15.000 zł. Pożyczkodawcy zależy na przestrzeganiu dobrych praktyk pożyczania, dlatego w jasny i przejrzysty sposób informuje on swoich klientów o wszystkich istotnych kwestiach związanych z pożyczką. Na decyzję o przyznaniu pożyczki w Mikrokasa nie trzeba długo czekać. Zazwyczaj otrzymamy odpowiedź w ciągu 30 minut od przesłania wniosku.

Oferta Mikrokasa

Przyjrzyjmy się teraz szczegółom oferty instytucji pożyczkowej Mikrokasa. Po pierwsze, firma udziela pożyczek w wysokości od 1.000 zł do 15.000 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. W celu uzyskania pożyczki należy zarejestrować się na stronie Mikrokasa, a następnie wybrać za pomocą formularza pożyczkowego kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty.

Sam formularz bez problemu znajdziemy na głównej stronie pożyczkodawcy. Poza tym będziemy musieli podać nasze dane osobowe oraz kontaktowe, za pomocą których firma pożyczkowa dokona weryfikacji naszej tożsamości. Zanim uzyskamy pożyczkę, zostanie również sprawdzona nasza wiarygodność i zdolność kredytowa.

Pożyczki online w Mikrokasa

Mikrokasa to jedna z wielu firm działających na polskim rynku, które udzielają pożyczek przez Internet. W ten sposób możemy uzyskać nawet do 15.000 zł. Wniosek, który należy wypełnić w ramach starania się o pożyczkę, bez trudu znajdziemy na stronie internetowej firmy. Na początku wystarczy za pomocą specjalnych suwaków wybrać kwotę pożyczki, dzięki czemu poznamy ratę, całkowity koszt oraz inne warunki pożyczki.

A to wszystko w jasny i przejrzysty sposób. W kolejnym kroku trzeba uzupełnić formularz pożyczkowy, podając w nim swoje dane. Następnie pozostaje tylko czekać na decyzję pożyczkodawcy. Dla wygody klientów uruchomiono biuro obsługi, z którym możemy skontaktować się w razie pytań lub wątpliwości od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Mikrokasa zachęca również ze skorzystania z informacji zawartych na jej stronie internetowej w zakładce Kredytobranie, w której przedstawione zostały dobre praktyki konsumenta.

Mikrokasa zwraca uwagę na takie kwestie, jak:

  • uważne czytanie umów pożyczkowych przed ich podpisaniem,
  • dokładne sprawdzanie całkowego kosztu kredytu i terminu jego spłaty,
  • nieujawnianie własnych danych osobowych, gdy nie jest to konieczne,
  • rezygnacja z zaciągania kredytu, gdy nas na niego nie stać,
  • podpisywanie umów pożyczkowych tylko ze sprawdzonymi firmami,
  • planowanie wydatków rozsądnie i z umiarem,
  • pilnowanie terminów spłaty kredytu,
  • podawanie tylko i wyłącznie prawdziwych i kompletnych danych dotyczących naszej sytuacji finansowej.

Ile kosztuje pożyczka w Mikrokasa?

Sprawdźmy teraz na reprezentatywnym przykładzie, jak wyglądają koszty pożyczki w Mikrokasa. W takim przypadku RRSO wynosi 90%, przy kwocie 3.000 zł pożyczonej na okres 30 miesięcy. Całkowita kwota pożyczki do zwrotu wyniesie 6.279,59 zł, przy oprocentowaniu odsetek umownych na poziomie 7% w skali roku.

Z kolei całkowity koszt pożyczki to 3279,59 zł, na który składa się opłata przygotowawcza w wysokości 510 zł, opłata administracyjna w wysokości 2.490 zł oraz odsetki 279,59 zł. Oznacza to, że całość pożyczki spłacimy w ratach wynoszących 209,30 zł w czasie 30 miesięcy.

W przypadku pożyczek w innej wysokości koszt pożyczki w firmie Mikrokasa prezentuje się następująco:

  • kwota pożyczki – 1.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 69,77 zł, całkowita kwota pożyczki 2.093,19 zł;
  • kwota pożyczki – 3.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 209,30 zł, całkowita kwota pożyczki 6.279,59 zł;
  • kwota pożyczki – 10.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 967,66 zł, całkowita kwota pożyczki 20.931,98 zł;
  • kwota pożyczki – 15.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 1.046,48 zł, całkowita kwota pożyczki 31.397,97 zł.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Sam proces przyznawania pożyczki przez firmę Mikrokasa jest bardzo prosty. Polega po prostu na dokładnym i poprawnym wypełnieniu wniosku kredytowego, który znajduje się na stronie Mikrokasa.pl. We wniosku podajemy także kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz okres jej spłaty. Na podstawie tych danych zostanie wyliczona wysokość comiesięcznej raty, czas trwania zobowiązania, całkowita kwota, jaką będziemy musieli oddać pożyczkodawcy oraz RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Mikro Kasa

Pożyczka ratalna

 • Kwota od 1.000 zł do 15.000 zł
 • Okres spłaty od 12 do 30 miesięcy
 • Decyzja o pożyczce do 30 minut
 • Dla osób w wieku od 18 do 75 lat
Ogólna ocena

RRSO 90,02% dla przykładu reprezentatywnego.

Firma pożyczkowa poprosi nas także o podanie danych osobowych, które są niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji naszej tożsamości. W tym celu trzeba będzie podać numer PESEL, numer dowodu osobistego numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego. Następnie skontaktuje się z nami pracownik pożyczkodawcy, który przekaże nam decyzję.

W przypadku, gdy będzie ona pozytywna, na nasz adres e-mail lub telefon komórkowy zostaną podesłane wszelkie potrzebne informacje. Sama umowa pożyczkowa trafi do nas za pomocą poczty elektronicznej, a pieniądze wpłyną bezpośrednio na nasze konto w banku.

Oferty promocyjne na pożyczkę

Korzystając z usług pożyczkowych w Mikrokasa, możemy liczyć także na różne promocje. Zanim weźmiemy pożyczkę, warto sprawdzać, czy aktualnie możemy liczyć na jakąś ciekawą ofertę, która sprawi, że pożyczka będzie tańsza niż zazwyczaj. Mikrokasa również poprzez tego typu promocje zachęca do terminowego spłacania swoich zobowiązań. W ramach jednej z promocji rzetelni klienci tej firmy pożyczkowej mogli liczyć na obniżenie całkowitych kosztów pożyczki nawet o kilkanaście procent.

Opinie klientów Mikrokasa

A jak korzystanie z usług firmy pożyczkowej Mikrokasa oceniają jej klienci. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „Mikrokasa opinie” możemy wiele dowiedzieć się na temat współpracy tej firmy z pożyczkobiorcami. Większość z nich podkreśla, że Mikrokasa weryfikuje wiarygodność potencjalnych klientów w rejestrach dłużników. Oznacza to, że wnioski osób, które figurują w BIK, zostaną przez Mikrokasa odrzucone.

Z drugiej strony firma ta znana jest z indywidualnego podejścia do klienta, co pozwala na dopasowanie kwoty pożyczki i okresu jej spłaty do naszych potrzeb i możliwości finansowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy skontaktować się z pracownikiem tej firmy e-mailowo lub telefoniczne. Dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej Mikrokasa.

Natomiast siedziba firmy znajduje się w Gdyni. Z pomocy pracowników firmy możemy skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Firma pożyczkowa Mikrokasa specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek za pośrednictwem Internetu. Podstawę jej oferty stanowią większe pożyczki ratalne z dłuższym okresem spłaty.

Większość pożyczkodawców, którzy oferują pożyczki online, udziela zazwyczaj szybkich pożyczek krótkoterminowych, czyli chwilówek. Coraz częściej jednak pojawiają się oferty, które umożliwiają zaciągnięcie większych pożyczek długoterminowych bez wychodzenia z domu i składania wizyty w placówce instytucji pożyczkowej.

Jak wygląda oferta?

Korzystając z oferty firmy Mikrokasa, możemy pożyczyć od 1.000 zł do 15.000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynieść do 12 do 30 miesięcy. Dokładne warunki pożyczki, łącznie z wysokością comiesięcznej raty, poznamy jeszcze przed złożeniem wniosku pożyczkowego. Wystarczy w tym celu odwiedzić stronę pożyczkodawcę i za pomocą dostępnych tam suwaków określić wysokość pożyczki i okres jej spłaty. Dzięki tym danym system szybko wyliczy nam wysokość rat.

Ile zapłacimy za pożyczkę?

Wprawdzie koszt pożyczki w firmie Mikrokasa nie należy do najmniejszych, to i tak daleko mu do najdroższych pożyczek dostępnych na naszym rynku. Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę w wysokości 5.000 zł, zawieraną na okres 12 miesięcy, to łącznie oddamy pożyczkobiorcy 7.938 zł w comiesięcznych ratach wynoszących 661 zł.

Co ważne, koszty pożyczki w firmie Mikrokasa możemy zmniejszyć, jeśli zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę zobowiązania. Biorąc pożyczkę na okres 12 miesięcy, ale zwracając ją np. w 8 ratach, w dużym stopniu oszczędzamy na kosztach pożyczki. Ubieganie się o pożyczkę w firmie Mikrokasa nie jest skomplikowane. W tym celu należy odwiedzić stronę internetową tej firmy, na której wypełnimy wniosek pożyczkowy i prześlemy go do akceptacji.

W formularzu będziemy musieli podać nasze dane, takie jak numer dowodu osobistego, PESEL, numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego oraz kilka dodatkowych informacji związanych z naszą sytuacją finansową. Poza tym do pożyczkodawcy będziemy musieli również dostarczyć ksero dowodu osobistego oraz wyciąg z konta bankowego, na które wpływa nasze wynagrodzenie.

Co ważne, wszelkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki załatwimy przez Internet, bez wychodzenia z domu i odwiedzania placówki firmy.

Foto: Shutterstock
8 min. czytania

Firma pożyczkowa Mikrokasa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek za pośrednictwem Internetu. Pożyczkodawca oferuje pożyczki w wielkości od 1.000 zł do 15.000 zł. Pożyczkodawcy zależy na przestrzeganiu dobrych praktyk pożyczania, dlatego w jasny i przejrzysty sposób informuje on swoich klientów o wszystkich istotnych kwestiach związanych z pożyczką. Na decyzję o przyznaniu pożyczki w Mikrokasa nie trzeba długo czekać. Zazwyczaj otrzymamy odpowiedź w ciągu 30 minut od przesłania wniosku.

Oferta Mikrokasa

Przyjrzyjmy się teraz szczegółom oferty instytucji pożyczkowej Mikrokasa. Po pierwsze, firma udziela pożyczek w wysokości od 1.000 zł do 15.000 zł na okres od 12 do 30 miesięcy. W celu uzyskania pożyczki należy zarejestrować się na stronie Mikrokasa, a następnie wybrać za pomocą formularza pożyczkowego kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty.

Sam formularz bez problemu znajdziemy na głównej stronie pożyczkodawcy. Poza tym będziemy musieli podać nasze dane osobowe oraz kontaktowe, za pomocą których firma pożyczkowa dokona weryfikacji naszej tożsamości. Zanim uzyskamy pożyczkę, zostanie również sprawdzona nasza wiarygodność i zdolność kredytowa.

Pożyczki online w Mikrokasa

Mikrokasa to jedna z wielu firm działających na polskim rynku, które udzielają pożyczek przez Internet. W ten sposób możemy uzyskać nawet do 15.000 zł. Wniosek, który należy wypełnić w ramach starania się o pożyczkę, bez trudu znajdziemy na stronie internetowej firmy. Na początku wystarczy za pomocą specjalnych suwaków wybrać kwotę pożyczki, dzięki czemu poznamy ratę, całkowity koszt oraz inne warunki pożyczki.

A to wszystko w jasny i przejrzysty sposób. W kolejnym kroku trzeba uzupełnić formularz pożyczkowy, podając w nim swoje dane. Następnie pozostaje tylko czekać na decyzję pożyczkodawcy. Dla wygody klientów uruchomiono biuro obsługi, z którym możemy skontaktować się w razie pytań lub wątpliwości od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Mikrokasa zachęca również ze skorzystania z informacji zawartych na jej stronie internetowej w zakładce Kredytobranie, w której przedstawione zostały dobre praktyki konsumenta.

Mikrokasa zwraca uwagę na takie kwestie, jak:

  • uważne czytanie umów pożyczkowych przed ich podpisaniem,
  • dokładne sprawdzanie całkowego kosztu kredytu i terminu jego spłaty,
  • nieujawnianie własnych danych osobowych, gdy nie jest to konieczne,
  • rezygnacja z zaciągania kredytu, gdy nas na niego nie stać,
  • podpisywanie umów pożyczkowych tylko ze sprawdzonymi firmami,
  • planowanie wydatków rozsądnie i z umiarem,
  • pilnowanie terminów spłaty kredytu,
  • podawanie tylko i wyłącznie prawdziwych i kompletnych danych dotyczących naszej sytuacji finansowej.

Ile kosztuje pożyczka w Mikrokasa?

Sprawdźmy teraz na reprezentatywnym przykładzie, jak wyglądają koszty pożyczki w Mikrokasa. W takim przypadku RRSO wynosi 90%, przy kwocie 3.000 zł pożyczonej na okres 30 miesięcy. Całkowita kwota pożyczki do zwrotu wyniesie 6.279,59 zł, przy oprocentowaniu odsetek umownych na poziomie 7% w skali roku.

Z kolei całkowity koszt pożyczki to 3279,59 zł, na który składa się opłata przygotowawcza w wysokości 510 zł, opłata administracyjna w wysokości 2.490 zł oraz odsetki 279,59 zł. Oznacza to, że całość pożyczki spłacimy w ratach wynoszących 209,30 zł w czasie 30 miesięcy.

W przypadku pożyczek w innej wysokości koszt pożyczki w firmie Mikrokasa prezentuje się następująco:

  • kwota pożyczki – 1.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 69,77 zł, całkowita kwota pożyczki 2.093,19 zł;
  • kwota pożyczki – 3.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 209,30 zł, całkowita kwota pożyczki 6.279,59 zł;
  • kwota pożyczki – 10.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 967,66 zł, całkowita kwota pożyczki 20.931,98 zł;
  • kwota pożyczki – 15.000 zł na 30 miesięcy: comiesięczna rata 1.046,48 zł, całkowita kwota pożyczki 31.397,97 zł.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Sam proces przyznawania pożyczki przez firmę Mikrokasa jest bardzo prosty. Polega po prostu na dokładnym i poprawnym wypełnieniu wniosku kredytowego, który znajduje się na stronie Mikrokasa.pl. We wniosku podajemy także kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz okres jej spłaty. Na podstawie tych danych zostanie wyliczona wysokość comiesięcznej raty, czas trwania zobowiązania, całkowita kwota, jaką będziemy musieli oddać pożyczkodawcy oraz RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Mikro Kasa

Pożyczka ratalna

 • Kwota od 1.000 zł do 15.000 zł
 • Okres spłaty od 12 do 30 miesięcy
 • Decyzja o pożyczce do 30 minut
 • Dla osób w wieku od 18 do 75 lat
Ogólna ocena

RRSO 90,02% dla przykładu reprezentatywnego.

Firma pożyczkowa poprosi nas także o podanie danych osobowych, które są niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji naszej tożsamości. W tym celu trzeba będzie podać numer PESEL, numer dowodu osobistego numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego. Następnie skontaktuje się z nami pracownik pożyczkodawcy, który przekaże nam decyzję.

W przypadku, gdy będzie ona pozytywna, na nasz adres e-mail lub telefon komórkowy zostaną podesłane wszelkie potrzebne informacje. Sama umowa pożyczkowa trafi do nas za pomocą poczty elektronicznej, a pieniądze wpłyną bezpośrednio na nasze konto w banku.

Oferty promocyjne na pożyczkę

Korzystając z usług pożyczkowych w Mikrokasa, możemy liczyć także na różne promocje. Zanim weźmiemy pożyczkę, warto sprawdzać, czy aktualnie możemy liczyć na jakąś ciekawą ofertę, która sprawi, że pożyczka będzie tańsza niż zazwyczaj. Mikrokasa również poprzez tego typu promocje zachęca do terminowego spłacania swoich zobowiązań. W ramach jednej z promocji rzetelni klienci tej firmy pożyczkowej mogli liczyć na obniżenie całkowitych kosztów pożyczki nawet o kilkanaście procent.

Opinie klientów Mikrokasa

A jak korzystanie z usług firmy pożyczkowej Mikrokasa oceniają jej klienci. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „Mikrokasa opinie” możemy wiele dowiedzieć się na temat współpracy tej firmy z pożyczkobiorcami. Większość z nich podkreśla, że Mikrokasa weryfikuje wiarygodność potencjalnych klientów w rejestrach dłużników. Oznacza to, że wnioski osób, które figurują w BIK, zostaną przez Mikrokasa odrzucone.

Z drugiej strony firma ta znana jest z indywidualnego podejścia do klienta, co pozwala na dopasowanie kwoty pożyczki i okresu jej spłaty do naszych potrzeb i możliwości finansowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości możemy skontaktować się z pracownikiem tej firmy e-mailowo lub telefoniczne. Dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej Mikrokasa.

Natomiast siedziba firmy znajduje się w Gdyni. Z pomocy pracowników firmy możemy skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Firma pożyczkowa Mikrokasa specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek za pośrednictwem Internetu. Podstawę jej oferty stanowią większe pożyczki ratalne z dłuższym okresem spłaty.

Większość pożyczkodawców, którzy oferują pożyczki online, udziela zazwyczaj szybkich pożyczek krótkoterminowych, czyli chwilówek. Coraz częściej jednak pojawiają się oferty, które umożliwiają zaciągnięcie większych pożyczek długoterminowych bez wychodzenia z domu i składania wizyty w placówce instytucji pożyczkowej.

Jak wygląda oferta?

Korzystając z oferty firmy Mikrokasa, możemy pożyczyć od 1.000 zł do 15.000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynieść do 12 do 30 miesięcy. Dokładne warunki pożyczki, łącznie z wysokością comiesięcznej raty, poznamy jeszcze przed złożeniem wniosku pożyczkowego. Wystarczy w tym celu odwiedzić stronę pożyczkodawcę i za pomocą dostępnych tam suwaków określić wysokość pożyczki i okres jej spłaty. Dzięki tym danym system szybko wyliczy nam wysokość rat.

Ile zapłacimy za pożyczkę?

Wprawdzie koszt pożyczki w firmie Mikrokasa nie należy do najmniejszych, to i tak daleko mu do najdroższych pożyczek dostępnych na naszym rynku. Jeśli zdecydujemy się na pożyczkę w wysokości 5.000 zł, zawieraną na okres 12 miesięcy, to łącznie oddamy pożyczkobiorcy 7.938 zł w comiesięcznych ratach wynoszących 661 zł.

Co ważne, koszty pożyczki w firmie Mikrokasa możemy zmniejszyć, jeśli zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę zobowiązania. Biorąc pożyczkę na okres 12 miesięcy, ale zwracając ją np. w 8 ratach, w dużym stopniu oszczędzamy na kosztach pożyczki. Ubieganie się o pożyczkę w firmie Mikrokasa nie jest skomplikowane. W tym celu należy odwiedzić stronę internetową tej firmy, na której wypełnimy wniosek pożyczkowy i prześlemy go do akceptacji.

W formularzu będziemy musieli podać nasze dane, takie jak numer dowodu osobistego, PESEL, numer rachunku bankowego i telefonu komórkowego oraz kilka dodatkowych informacji związanych z naszą sytuacją finansową. Poza tym do pożyczkodawcy będziemy musieli również dostarczyć ksero dowodu osobistego oraz wyciąg z konta bankowego, na które wpływa nasze wynagrodzenie.

Co ważne, wszelkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki załatwimy przez Internet, bez wychodzenia z domu i odwiedzania placówki firmy.

Foto: Shutterstock

Dodaj komentarz

93 − = 87

error: