Kredyty samochodowe

Przychodzi taki moment, w którym zaczynamy odczuwać potrzebę zmiany samochodu. Na nowszy, większy, wygodniejszy i bardziej bezpieczny. To nieodłącznie idzie w parze z wydaniem pieniędzy. Często takich, których fizycznie nie posiadamy na koncie. Wówczas jedynym ratunkiem pozostaje sięgnięcie po kredyty samochodowe. To specjalny rodzaj kredytów, udzielanych na zakup nowego lub używanego samochodu.

Profimo pożyczka na raty samochód

Pożyczka ratalna / Pożyczka samochodowa

 • Kwota od 1.000 zł do 2.500 zł
 • Czas spłaty 18 miesięcy
 • Kwota od 3.000 zł do 20.000 zł
 • Czas spłaty od 24 do 36 miesięcy
Ogólna ocena

PROFIMO oferuje szybkie pożyczki ratalne przez internet, 2 opcje do wyboru zwykła pożyczka ratalna do 2.500 zł na 18 miesięcy lub pożyczka ratalna na zakup lub refinansowanie kosztów zakupu pojazdu do 20.000 zł na okres do 36 miesięcy. Wymagania: wiek 26 – 84 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa, brak wpisów w rejestrach dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności. RRSO 73,8%.

Santander Consumer Bank

Kredyt samochodowy

 • Niskie oprocentowanie kredytu samochodowego
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Wpłata własna tylko 0 zł
 • Okres kredytowania do 8 lat
Ogólna ocena

SANTANDER CONSUMER BANK oferuje szybki kredyt samochodowy gdzie wpłata własna jest już od 0 zł, okres kredytowania do 8 lat, decyzja kredytowa już w 1h. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 10,77%.

Serwis Kredytowy

Najtańsze kredyty samochodowe

 • Niskie oprocentowanie
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Uproszczona procedura dla firm
 • Dojazd do klienta
Ogólna ocena

SERWIS KREDYTOWY oferuje tanie kredyty samochodowe z niskim oprocentowaniem, szybka decyzja kredytowa.

RentCars

Wynajem samochodu

 • Najkorzystniejsze ceny wynajmu
 • Rezerwacja wybranego samochodu
 • Porównanie ofert różnych wypożyczalni
 • Sprawdzone wypożyczalnie samochodów
Szybka decyzja online

RENTCARS.PL to serwis dostarczający użytkownikom informacji o najkorzystniejszych dla nich cenach wynajmu samochodów w wybranej lokalizacji. Za pośrednictwem serwisu można zarezerwować samochód online w ciągu kilku minut. Porównanie ofert różnych wypożyczalni i zarezerwowanie wybranego samochodu. Brak opłat za dokonanie i anulowanie rezerwacji, gwarancja najniższej ceny.

Decydując się na kredyt samochodowy, nie otrzymujemy pieniędzy do ręki. Są one w formie bezgotówkowej, czyli przelewu bankowego, przesyłane do sprzedawcy. Kredyt samochodowy spłacać można na dwa sposoby, w ratach miesięcznych. Mogą to być raty równe lub malejące. Wybór najlepszej formy spłaty zależy od klienta. Korzystniejsze z finansowego punktu widzenia, na pewno będą raty malejące. Wiążą się one jednak z wyższą kwotą spłaty w początkowym okresie.

Raty równe dają nam za to gwarancję co miesięcznych, równych płatności przez cały okres kredytowania.

Czy kredyty samochodowe to dobry pomysł, na sfinansowanie zakupu nowego auta?

Oczywiście nie będzie brakować głosów krytyki, że pojazdy kupowane na kredyt są droższe od tych, kupowanych za gotówkę. To naturalne – taka jest bowiem specyfika kredytów. Jednak w wielu przypadkach są one jedyną możliwością na to, aby uzyskać szansę kupna nowszego, dobrze wyposażonego pojazdu. Dodatkowo, starannie przemyślana strategia spłaty kredytu i wysokości rat, nie musi nadmiernie obciążać domowego budżetu.

Z ważniejszych rzeczy, o których warto pamiętać, trzeba wspomnieć o fakcie zarejestrowania samochodu na bank lub tego, że bank będzie jego współwłaścicielem. Oczywiście do czasu, kiedy kredyt zostanie w całości spłacony. Należy również pamiętać o tym, że kupując nowy samochód na kredyt, konieczne jest wykupienie pełnego pakietu ubezpieczenia assistance. Zapewnia ono ochronę finansową pojazdu, na wypadek jego uszkodzenia. Do tego konieczne jest zakupienie obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Korzystając jednak z promocyjnych ofert, koszt takiego pakietu nie musi być zastraszająco wysoki.

Rezygnowanie z ubezpieczenia, szczególnie auto casco jest w wielu przypadkach podyktowane wysokim kosztem jego zakupu. O ile przy starszych samochodach o stosunkowo niewielkiej wartości, można zrozumieć taką decyzję, to w przypadku samochodów nowych i drogich, wydaje się ona mało rozsądna. Jeśli dopiero co kupili Państwo nowy samochód dla swojej rodziny – czy to prosto z salonu, czy używany i chcą nim bezpiecznie się poruszać przez wiele następnych lat, to zaleca się skorzystanie z opcji ubezpieczenia auto casco.

Zapewnia ono finansowe bezpieczeństwo w przypadku, jeśli to państwo spowodują uszkodzenie swojego samochodu. Ubezpieczenie takie może zostać zakupione za pieniądze z kredytu samochodowego. To jeden z powodów, dla których opłaca się kupować samochody na kredyt. Jeśli szukają Państwo również innych argumentów, przedstawiamy je poniżej.

Kredyt samochodowy w wielu przypadkach może być jedynym ratunkiem na rozwiązanie problemu starego i psującego się pojazdu. Poruszanie się nowszym samochodem jest nie tylko wygodniejsze, ale i znacząco bezpieczniejsze. Nowsze modele samochodów posiadają coraz to lepsze zabezpieczenia i wzmocnienia, chroniące pasażerów przed uszkodzeniami ciała. Dodatkowo, oferują również bogatsze wyposażenie, a szczególnie obecność klimatyzacji może być ważna – szczególnie wtedy, kiedy chcą Państwo wyruszyć takim samochodem na wakacje.

Kredyt samochodowy nie jest również związany z wysokimi kosztami

Aby cieszyć się korzystnym oprocentowaniem, wystarczy tylko poświęcić trochę swojego czasu, na uważne sprawdzenie i przeanalizowanie ofert. Nie mając doświadczenia w tym zakresie, nie trzeba się godzić na przypadkowe oferty, rekomendowane przez sprzedawców samochodowych, czerpiących prowizję z każdego sprzedanego kredytu. Państwo również mają władzę, aby samodzielnie znaleźć bank i wybrać kredyt samochodowy, który będzie dla Was najlepszy.

Nasza strona ma pomóc w ich odnalezieniu i przeanalizowaniu wszystkich warunków, które się z nimi wiążą.

Komentarze są wyłączone.

error: