Kantor internetowy

Co może przynieść szybki, wysoki i bezpieczny zysk? Odpowiedź wydaje się oczywista. Waluty. Inwestowanie w waluty jest jedną z najszybszych i najłatwiejszych form pomnażania pieniędzy. Najprostszym sposobem jest oczywiście wymiana waluty narodowej na inną, w kantorach stacjonarnych. Trzeba jednak przystać, że nie jest to ani zbyt wygodne, ani bezpieczne, ani szybkie. Dlatego tak wielką popularnością cieszą się dziś kantory internetowe. To specjalnie zaprojektowane platformy online, służące zakupowi, sprzedaży i wymianie walut. Dostęp do indywidualnego konta, daje każdemu klientowi możliwość zarządzania swoimi środkami, śledzenie kursów i zlecanie automatycznych transakcji – np. kiedy określona waluta uzyska satysfakcjonującą nas cenę.

Twisto

Karta Twisto z limitem kredytowym

 • Zakupy w internecie z odroczoną płatnością
 • Zakupy w sklepach stacjonarnych z odroczoną płatnością
 • W Polsce i za granicą z korzystnym kursem wymiany
 • Bez opłat i bez odsetek
Ogólna ocena

TWISTO oferuje kartę płatniczą dzięki, której zrobisz zakupy w sklepach internetowych oraz stacjonarnych z odroczoną płatnością. Wybierz, kiedy chcesz zapłacić za zakupy, możesz płacić od razu lub do 45 dni od zakupów. Bez opłat i bez odsetek. Kupuj w Polsce i za granicą z najkorzystniejszym kursem wymiany.

walutomat kantor internetowy

Kantor internetowy

 • Największa platforma wymiany walut online w Polsce
 • Do 8% taniej niż w banku i kantorze
 • Najkorzystniejsze kursy walut, szybkość i bezpieczeństwo
 • Wymieniaj waluty po aktualnie najlepszym kursie
ocena serwisu z walutami

WALUTOMAT kantor internetowy dzięki, któremu można wymieniać waluty przez cały rok, szybko i bezpiecznie, transakcje potwierdzane są SMS-em i oszczędzać nawet do 8% na każdej wymianie.

Internetowy Kantor

Wymiana walut online

 • Tania, szybka i bezpieczna wymiana walut
 • Przelewy do 40 krajów świata
 • Szybkie wpłaty
 • Dobre opinie klientów
ocena serwisu z walutami

INTERNETOWY KANTOR oferuje wymianę walut taniej niż w bankach i kantorach stacjonarnych, tanie i szybkie przelewy w wielu walutach, dostęp do usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu oraz darmowe przelewy do banków w Polsce.

Alior Bank - kantor internetowy

Kantor internetowy

 • Wymiana walut online po atrakcyjnych kursach
 • Bezpłatne przelewy na dowolny rachunek
 • Do rachunku wydawane są bezpłatne karty walutowe
Ocena kantoru internetowego

ALIOR BANK oferuje wymianę walut online po atrakcyjnych kursach w kantorze internetowym, bezpłatne przelewy na dowolny rachunek, do rachunku wydawane są bezpłatne karty walutowe.

Kupowanie walut przez internet jest nie tylko szybsze (brak potrzeby udawania się do kantoru), ale i bezpieczniejsze (pieniądze są przesyłane elektronicznie na konto bankowe – nie nosisz gotówki) i wygodniejsze (dostęp do kantoru internetowego możesz mieć nie tylko z komputera, ale i smartfona lub tableta). Popularność wymiany walut przez internet rośnie z roku na rok. Powodem są zarówno reklamy, ale również realne zyski, jakie można uzyskać nawet przy minimalnych transakcjach.

Znacznie lepsze kursy walut wymienianych online, są zasługą niższych kosztów, jakie ponoszą kantory internetowe. Operowanie wyłącznie pieniądzem elektronicznym, to wyższy poziom bezpieczeństwa, brak konieczności opłacania ochrony fizycznej, mniejsza liczba pracowników i możliwość obsługiwania wielu transakcji w jednym czasie. Oznacza to nawet od kilku do kilkunastoprocentowych oszczędności, w stosunku do kantorów stacjonarnych.

Kantory internetowe to jedyny skuteczny i bezpieczny sposób inwestowania w waluty. Kupowanie walut, kiedy mają najniższy kurs w historii, nie musi oznaczać ciągłego śledzenia notowań. Wystarczy utworzyć zlecenie warunkowe, w którym system za nas dokona zakupu walut na określoną wartość, jeśli kurs osiągnie zadany wcześniej pułap. Oczywiście, aby było to możliwe, trzeba pamiętać o zasileniu swojego konta. Z naszą pomocą porównają Państwo najlepsze platformy wymiany walut online.

Szczegółowo opisujemy zasady ich działania, prezentując najważniejsze dane w czytelnej postaci.

Czy obawiasz się w dalszym ciągu, aby skorzystać z możliwości, jakie oferują kantory internetowe?

Boisz się tego, że możesz zostać oszukany lub kurs wymiany będzie dla ciebie niekorzystny? Rozumiemy te wszystkie wątpliwości i jednocześnie uspokajamy. Firmy prowadzące kantory internetowe to przedsiębiorstwa godne zaufania i regularnie kontrolowane. Żyją z tego, że wymiana walut u nich jest bardziej opłacalna, niż w kantorach. Nie mają więc żadnych powodów do tego, aby swoim klientom oferować niekorzystne warunki. Wręcz odwrotnie.

Chcąc przyciągnąć do siebie jeszcze więcej klientów, a tym samym powiększyć swoje zyski, liczą na reklamę, jaką zrobią im zadowoleni użytkownicy. Jest to jednym z powodów, dla których w kantorze internetowym kurs wymiany zawsze będzie niższy, niż w przypadku normalnego kantoru stacjonarnego.

Na próbę mogą Państwo dokonać wymiany niewielkiej sumy waluty

Mogą to być dolary, euro lub inna popularna lub światowa waluta. Do tego, aby taka wpłata na konto kantoru była możliwa, będą Państwo potrzebować konta internetowego, z którego zostanie wysłany przelew w złotówkach lub walutowy. Do przyjęcia waluty wymienionej również będziecie potrzebować konto. Tym razem walutowe. W pewnych przypadkach będzie to oznaczało konieczność jego założenia. Wszystkie największe banki w Polsce oferują takie konta.

Związane z ich obsługą koszta są najczęściej znikome, natomiast realizacja przelewów może podlegać opłacie. Ile to będzie kosztowało i który bank posiada aktualnie najlepszą ofertę? Tego wszystkiego dowiecie się na naszych pozostałych stronach, gdzie opisujemy takie konta. Mając tę wiedzę oraz dysponując kontem walutowym, będziesz mógł zacząć wymieniać waluty światowe po jednym z najlepszych kursów na rynku.

Komentarze są wyłączone.

error: