Inwestycje alternatywne

Inwestowanie najczęściej kojarzy się z inwestycjami w akcje, obligacje, złoto i diamenty. Ale czy wiedzą Państwo, że można również zarabiać na inwestycjach alternatywnych? Takich, które na pierwszy rzut oka wydają się mało rozsądne lub co najmniej podejrzane. Jednak po bliższej analizie, mogą zyskiwać na atrakcyjności, stając się skutecznym i bezpiecznym sposobem zarabiania. Inwestycje alternatywne to inwestycje inne, od tych najczęściej spotykany. Wśród wybranych inwestycji alternatywnych warto wymienić te najczęściej spotykane. Są to inwestycje w whisky, dzieła sztuki, wino, a także inwestycje w ziemię.

Fellow Finance

Pożyczki społecznościowe

  • Kwota od 1.000 zł do 12.000 zł
  • Na okres od 4 do 24 miesięcy
  • Bez poręczycieli i dodatkowych gwarancji
  • Platforma inwestycyjna
Ogólna ocena

FELLOW FINANCE oferuje pożyczkę pozabankową na wybranych warunkach do 12.000 zł na okres nawet 24 miesięcy. W Fellow Finance można otrzymać pożyczkę już dzisiaj, bez poręczycieli czy dodatkowych gwarancji. Gwarancja stałego oprocentowania daje możliwość zaplanowania swojego budżetu bez ryzyka nieprzewidzianych zmian. Wszystkie koszty związane z pożyczką Fellow Finance pokazuje w jasny i przejrzysty sposób. Platforma inwestycyjna, zyskowne inwestowanie bez opłat i przy ograniczonym ryzyku. Największa platforma pożyczek społecznościowych i crowdfundingowych dla wiarygodnych kredytowo konsumentów i przedsiębiorstw, a zarazem dla poszukujących zysków odsetkowych inwestorów. RRSO wynosi 144,55% (dla przykładu reprezentatywnego).

Speed Cash - inwestycje alternatywne

Inwestycje zabezpieczone nieruchomościami

  • Minimalna kwota inwestycji 20.000 zł
  • Okres inwestycji od 12 do 36 miesięcy
  • Bezpiecznie pomnażaj swój majątek
  • Zainwestuj w pożyczki zabezpieczone nieruchomościami
Ogólna ocena

SPEED CASH oferuje inwestycje w pożyczki zabezpieczone nieruchomościami. Fundusz Speed Cash Polska zapewnia obsługę prawną, księgową i administracyjną. Prawnicy przygotowują wszystkie potrzebne dokumenty, a atrakcyjne oprocentowanie środków zapewni Ci stałe i odczuwalne zyski. Wypełnij poprawnie formularz, a specjaliści przygotują dla Ciebie najlepsze oferty inwestycji zabezpieczonych nieruchomościami. Wypłata odsetek kwartalnie lub miesięcznie.

Jak wybrać najlepsze inwestycje alternatywne?

Oczywiście wymaga to znacznie głębszego analizowania. Inwestycja alternatywna, przynosząca duży zwrot i obarczona małym ryzykiem, powinna być poprzedzona analizą trendów w wybranym sektorze, na przestrzeni minionych lat. Oczywiście, jak zawsze sprawdza się tu złota zasada „kupuj tanio, sprzedaj drogo”. To natomiast wiąże się z jeszcze inną zasadą – inwestycje alternatywne to zwykle inwestycje długoterminowe, mogące sięgać nie kilku, ale kilkunastu lub kilkudziesięciu lat.

Z uwagi na to, wiele osób decyduje się na nie, jako na sposób zabezpieczenia swoich aktywów i ochrony ich przed inflacją.

Ryzyko i koszty

Nie można jednak zapominać o kilku ważnych rzeczach. Podobnie jak inne inwestycje, tak i inwestycja alternatywna jest obarczona pewnym ryzykiem i kosztami. W odróżnieniu od inwestycji w akcje, inwestycje alternatywne są inwestycjami w namacalne dobra. W przypadku alkoholi lub dzieł sztuki, będą one wymagać odpowiednich warunków przechowywania, ochrony i regularnych działań konserwacyjnych. To z kolei generuje pewne koszta, pomniejszające przyszły zysk.

Dlatego od wnikliwej oceny opłacalności, będzie zależało podjęcie ostatecznej decyzji, w co, ile i na jak długo inwestować. Czy w Polsce taki rodzaj inwestycji jest popularny? W dalszym ciągu jeszcze nie. To stosunkowo niewielkie nasycenie rynku, daje jednak znacznie więcej możliwości dokonania inwestycji trafnej, przynoszącej duże zyski. Jeśli nie obawiają się Państwo podejmować ryzyka, potrafią analizować i lubią wyprzedzać konkurencję nie o jeden, ale o kilka kroków, to inwestycje alternatywne wydają się być idealnymi dla Państwa.

Portale z pożyczkami społecznościowymi

Dziś są jedną z chętniej wybieranych metod na inwestycje alternatywne. Na czym dokładnie one polegają? Na zarabianiu przez pożyczanie pieniędzy innym osobom. Cały mechanizm jest prosty i bardzo przejrzysty w działaniu. Rejestrując się w takim serwisie, będziesz miał możliwość udzielania pożyczek pozostałym użytkownikom. Oczywiście, każda z takich pożyczek jest oprocentowana. Część procentu trafia do twojej kieszeni, stanowiąc właśnie twój zysk.

Co zrobić, aby zarobić jak najwięcej? Posiadać jak największy kapitał i oferować swoje pożyczki w dużej ilości. Każda pożyczka może wygenerować nawet kilkaset złotych zysku, który oczywiście podlega opodatkowaniu 18 procent, tytułem podatku dochodowego.

Popularniejsza giełda i lokaty

Inwestycje alternatywne nie są dziś jeszcze tak popularne, jak np. inwestowanie na giełdzie, czy zakładanie lokat. Warto to wykorzystać i przystąpić do tych inwestycji, kiedy oferują stosunkowo dużą szansę na zysk. Wszystko co będziecie musieli zrobić, to wybrać dla siebie taką firmę, która oferuje takie inwestycje na korzystnych warunkach. Serwisów udzielających pożyczek społecznościowych nie ma dziś jeszcze tak wiele, aby wybór był trudny.

W naszym serwisie odnajdziecie również cenne informacje dotyczące tego, na co należy zwrócić uwagę, wybierając taką formę zarabiania.

Jakie są stawki, czy inwestycje alternatywne w pożyczki społecznościowe wiążą się z jakimś ryzykiem, a także czy będziecie zmuszeni do płacenia jakich składek, prowizji lub innych opłat za sam fakt bycia uczestnikiem w takim programie. Jeśli poszukujecie informacji na ten właśnie temat, u nas możecie je znaleźć.

Szeroki przekrój dostępnych ofert, podanych w czytelnej i zrozumiałej postaci, na pewno zachęci każdego, aby przynajmniej rozważyć potencjalne korzyści, które pożyczki społecznościowe (a właściwie inwestycje w nie) mogą Wam zaoferować. Przekonaj się dzięki nam, że może to być jeden z lepszych sposobów na szybki i prosty zarobek, dający mnóstwo satysfakcji.

Komentarze są wyłączone.

error: