Hapi Pożyczki – pożyczki pozabankowe na raty

9 min. czytania

Hapi Pożyczki jest częścią International Personal Finance Group, firmy słynącej z ugruntowanej pozycji i stabilnego zabezpieczenia finansowego. Hapi Pożyczki oferuje swoim klientom wsparcie finansowe, które pomaga im rozwiązywać codzienne problemy i ułatwia życie zawsze, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki. Co ważne, korzystanie z serwisu Hapi Pożyczki jest niezwykle proste, a sam proces składania wniosku o pożyczkę, jego rozpatrywanie i weryfikacja zostały uproszczone do minimum. Dzięki temu czas oczekiwania na wypłatę gotówki jest bardzo krótki. Pożyczka online z firmy Hapi Pożyczki to wygodny i przejrzysty sposób na uzyskanie potrzebnych pieniędzy, bez zbędnych formalności.

Hapi Pożyczki to firma pozabankowa specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych, związana z popularnym w Polsce Providentem. Oferuje pożyczki w wysokości od 800 do nawet 25.000 zł, zawieranych na korzystnych warunkach. Termin spłaty wynosi od 3 do 48 miesięcy.

Dowolna kwota pożyczki do 25.000 zł

Szukając najlepszej oferty pożyczki ratalnej, warto przyjrzeć się bliżej propozycjom przygotowanym przez Hapi Pożyczki. Po pierwsze, w możemy starać się o pożyczkę w wysokości nawet 25.000 zł. Po drugie, firma ta oferuje także korzystne warunki spłaty zadłużenia. Ponadto czas spłaty pożyczonej gotówki możemy ustalić maksymalnie na 48 miesięcy.

Jednak, jeśli nie mamy potrzeby, aby zawierać umowę na taki długi okres, możemy wybrać krótszy termin spłaty, np. 3 miesiące. Hapi Pożyczki rozumie potrzeby swoich klientów i dlatego przygotowuje bardzo elastyczne oferty, dopasowane do indywidualnych potrzeb pożyczkobiorców. Ponadto, czas rozpatrywania wniosku kredytowego jest szybki, a konkretną odpowiedź jesteśmy w stanie uzyskać w przeciągu kilku chwil.

Pożyczka pomimo innych zobowiązań

Firma pożyczkowa Hapi Pożyczki stosuje indywidualne podejście do klientów już na etapie rozpatrywania wniosku o kredyt. Posiadanie innych zobowiązań nie stanowi żadnych przeszkód w otrzymaniu kolejnego wsparcia finansowego, o ile obecne długi spłacamy regularnie i terminowo.

Hapi Pożyczki

Pożyczka pozabankowa

 • Kwota od 800 zł do 25.000 zł
 • Elastyczny system dogodnych rat
 • Spłata od 3 do 48 miesięcy
 • Pieniądze na koncie w 15 minut
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 9,8%.

Skorzystaj z „wakacji pożyczkowych”

Zaciągając pożyczkę w Hapi Pożyczki możemy liczyć na tzw. wakacje pożyczkowe. Firma pożyczkowa bierze pod uwagę, że w trakcie okresu kredytowania każdemu z nas może przytrafić się cięższy okres czy niespodziewany wydatek, który uniemożliwi nam spłacenie raty w danym miesiącu.

W takiej sytuacji możemy skorzystać właśnie z „wakacji pożyczkowych”, co oznacza ni mniej, ni więcej przesunięcie terminu spłaty zobowiązania o jeden miesiąc. W zależności od parametrów naszej pożyczki możemy z takiej opcji skorzystać jeden lub więcej razy.

Bezwzględnie jednak musimy pamiętać, aby poinformować o chęci odroczenia spłaty pożyczki konsultanta firmy pożyczkowej. Poza tym musimy pamiętać, że w Hapi Pożyczki opcja ta dostępna jest tylko dla osób, które uzyskały pożyczkę ratalną na okres co najmniej 7 miesięcy.

„Wakacje pożyczkowe” nie mają wpływu na kwotę, jaką musimy zwrócić pożyczkodawcy, a jedynie na okres spłaty, który w takim przypadku ulega wydłużeniu. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, jednak po przerwie musimy koniecznie wrócić do systematycznej spłaty zadłużenia.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej

Każda firma pożyczkowa, w tym Hapi Pożyczki, ma pewne wymagania, jakie muszą zostać spełnione, aby móc skorzystać z oferty pożyczkowej. Pozwala to zabezpieczyć firmę przed osobami, które mogą nie mieć zamiaru zwracać pożyczonych pieniędzy.

Wiek pożyczkobiorcy

Osoba składająca wniosek o pożyczkę w Hapi Pożyczki musi mieć ukończony 18. rok życia. Co ważne, firma te nie określa górnego limitu wieku, do którego można starać się o pożyczkę. To dobra wiadomość dla emerytów, którzy potrzebują dodatkowej gotówki, często są pomijani w różnych instytucjach finansowych.

Najważniejsze kwestie formalne

W przypadku wymagań formalnych, to nie różnią się one szczególnie od warunków innych firm pożyczkowych. Aby korzystać z oferty Hapi Pożyczki, należy być obywatelem Polski i posiadać na terenie naszego kraju stały adres zamieszkania. Dla pożyczkodawcy są to niezmiennie ważne informacje, dzięki którym jest on w stanie potwierdzić tożsamość swoich klientów. Pożyczkobiorca musi także posiadać dowód osobisty i numer PESEL.

Niezbędne sprawy techniczne

Hapi Pożyczki ma również kilka wymagań technicznych. Po pierwsze, jest to konieczność posiadania telefonu komórkowego, a po drugie aktywnego rachunku w polskim banku. Niezbędny jest także dostęp do Internetu, dzięki któremu będziemy w stanie złożyć wniosek o pożyczkę i dopełnić innych formalności.

Jak ubiegać się o pożyczkę ratalną w Hapi Pożyczki?

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę w Hapi Pożyczki warto sprawdzić, czy mamy szansę ją dostać. Chodzi tu konkretnie o naszą sytuację finansową oraz opisane powyżej warunki. Jeśli wszystko się zgadza, możemy zagłębić się w szczegóły oferty przygotowanej przez firmę pożyczkową. W przypadku, gdy zgadzamy się na nie, możemy wybrać kwotę pożyczki i czas, na jaki ją zaciągniemy.

Zarejestruj się

Proces składania wniosku o pożyczkę w Hapi Pożyczki powinniśmy zacząć od rejestracji na stronie internetowej tej firmy. Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić specjalny formularz, który tam znajdziemy. Na swojej stronie www firma umieściła również specjalne suwaki, za pomocą których możemy poznać i określić poszczególne parametry interesującej nas pożyczki oraz jej całościowy koszt.

Następnie możemy przyjść do wypełnienia formularza, który jest podstawą wniosku pożyczkowego. Samo uzupełnienie formularza nie powinno być problematyczne, ponieważ system poprosi nas o podanie tylko podstawowych informacji na nasz temat. Kolejnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna, która ma na celu potwierdzenie podanych przez nas danych. W przypadku, gdy nasz wniosek pożyczkowy zostanie zaakceptowany, w krótkim czasie pieniądze zostaną udostępnione na naszym koncie. Możemy je również odebrać na poczcie.

Hapi Pożyczki

Pożyczka pozabankowa

 • Kwota od 800 zł do 25.000 zł
 • Wakacje od spłat
 • Decyzja online
 • Błyskawiczny przelew na konto
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 9,8%.

Weryfikacja wiarygodności

Każda firma pożyczkowa, w ramach rozpatrywania wniosków pożyczkowych sprawdza, czy ma do czynienia z osobą uczciwą i rzetelną, czy może z kimś, kto próbuje wyłudzić pieniądze na cudze dane. W tym celu będziemy musieli dokonać przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę, na konto wskazane przez Hapi Pożyczki. W ten sposób firmy pożyczkowe potwierdzają naszą tożsamość, co niezbędne jest do wypłacenia nam pieniędzy.

Rejestry dłużników

Hapi Pożyczki, jak wszystkie inne firmy pożyczkowe, chce nawiązywać współpracę tylko z wiarygodnymi pożyczkobiorcami. Z tego powodu każdy wnioskodawca zostaje przez nią sprawdzony w dostępnych rejestrach dłużników. Warto mieć na uwadze, że odmowa udzielania pożyczki chroni nas przed zaciąganiem zobowiązań, których możemy nie być w stanie spłacić.

Jednak Hapi Pożyczki charakteryzuje się wyrozumiałością i indywidualnym podejściem do każdego klienta, dlatego posiadanie zobowiązań nie przekreśla naszych szans na dodatkową gotówkę. Jeśli tylko możemy pochwalić się dobrą zdolnością kredytową oraz terminowym i systematycznym spłacaniem dotychczasowych zobowiązań, to najpewniej nasz wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie. To wyróżnia Hapi Pożyczki na tle innych firm pożyczkowych, ponieważ nie każda z nich odznacza się taką elastycznością.

Co oferują Hapi Pożyczki?

Oferta Hapi Pożyczki skierowana jest do klientów indywidualnych powyżej 18 roku życia, posiadających polskie obywatelstwo, aktywne konto w banku, telefon kontaktowy oraz stałe źródło dochodu. Pożyczkę może dostać każdy, pod warunkiem pomyślnego przejścia procesu weryfikacji. W takim przypadku wniosek o pożyczkę może zostać zatwierdzony nawet w ciągu kilkunastu minut, a po kolejnym kwadransie pieniądze mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy.

Firma Hapi Pożyczki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i stawia na przejrzystość. Na stronie internetowej znajdziemy specjalny kalkulator, który pomoże nam w wyborze najlepszej oferty, zarówno co do wysokości samej pożyczki, jak i warunków jej spłaty: wysokości rat i czasu jej spłaty.

Hapi Pożyczki oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 800 zł do nawet 25.000 zł, które można dogodnie spłacać w czasie od 3 do 48 miesięcy. W przypadku niespodziewanych trudności finansowych klienci mogą wnioskować o tzw. wakacje od raty, co pozwala na odroczenie jednej lub kilku płatności.

Szybko i bezpiecznie

Hapi Pożyczki znane są z odpowiedzialnego przyznawania pożyczek w ramach swojej oferty. Zanim klient otrzyma pozytywną odpowiedź, zostaje dokładnie sprawdzony pod kątem wiarygodności i wypłacalności. Jeśli w ocenie Hapi Pożyczki osoba składająca wniosek o pożyczkę może mieć późniejsze problemy z jej spłatą, to dostanie odpowiedź odmowną.

Hapi Pożyczki słynie z tego, że firmie tej zależy nie tylko na błyskawicznym udzielaniu pożyczek, ale i na bezpieczeństwie pożyczkobiorców. W tym celu wprowadzono aż potrójny system weryfikacji klientów, który skutecznie chroni informacje na ich temat i zapewnia poufność danych osobowych.

Mimo tego sam proces weryfikacji jest wygodny i wykorzystuje takie dane jak adres e-mail, numer telefonu oraz numer rachunku bankowego. Co ważne, Hapi Pożyczki nie przekazuje danych swoich klientów bez ich zgody innym podmiotom. Sprawia to, że pożyczkobiorcy mogą być spokojni, że ich dane są bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce.

Taka polityka firmy sprawia, że z usług Hapi Pożyczki co miesiąc korzysta wielu nowych i powracających klientów. Cenią sobie oni wygodę korzystania z serwisu pożyczkowego, jasne warunki uzyskania pożyczki oraz szybkie przetwarzanie wniosków pożyczkowych. To wszystko czyni z Hapi Pożyczki wiarygodnego pożyczkodawcę, który pomaga swoim klientom spełniać marzenia.

Foto: Shutterstock
9 min. czytania

Hapi Pożyczki jest częścią International Personal Finance Group, firmy słynącej z ugruntowanej pozycji i stabilnego zabezpieczenia finansowego. Hapi Pożyczki oferuje swoim klientom wsparcie finansowe, które pomaga im rozwiązywać codzienne problemy i ułatwia życie zawsze, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki. Co ważne, korzystanie z serwisu Hapi Pożyczki jest niezwykle proste, a sam proces składania wniosku o pożyczkę, jego rozpatrywanie i weryfikacja zostały uproszczone do minimum. Dzięki temu czas oczekiwania na wypłatę gotówki jest bardzo krótki. Pożyczka online z firmy Hapi Pożyczki to wygodny i przejrzysty sposób na uzyskanie potrzebnych pieniędzy, bez zbędnych formalności.

Hapi Pożyczki to firma pozabankowa specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych, związana z popularnym w Polsce Providentem. Oferuje pożyczki w wysokości od 800 do nawet 25.000 zł, zawieranych na korzystnych warunkach. Termin spłaty wynosi od 3 do 48 miesięcy.

Dowolna kwota pożyczki do 25.000 zł

Szukając najlepszej oferty pożyczki ratalnej, warto przyjrzeć się bliżej propozycjom przygotowanym przez Hapi Pożyczki. Po pierwsze, w możemy starać się o pożyczkę w wysokości nawet 25.000 zł. Po drugie, firma ta oferuje także korzystne warunki spłaty zadłużenia. Ponadto czas spłaty pożyczonej gotówki możemy ustalić maksymalnie na 48 miesięcy.

Jednak, jeśli nie mamy potrzeby, aby zawierać umowę na taki długi okres, możemy wybrać krótszy termin spłaty, np. 3 miesiące. Hapi Pożyczki rozumie potrzeby swoich klientów i dlatego przygotowuje bardzo elastyczne oferty, dopasowane do indywidualnych potrzeb pożyczkobiorców. Ponadto, czas rozpatrywania wniosku kredytowego jest szybki, a konkretną odpowiedź jesteśmy w stanie uzyskać w przeciągu kilku chwil.

Pożyczka pomimo innych zobowiązań

Firma pożyczkowa Hapi Pożyczki stosuje indywidualne podejście do klientów już na etapie rozpatrywania wniosku o kredyt. Posiadanie innych zobowiązań nie stanowi żadnych przeszkód w otrzymaniu kolejnego wsparcia finansowego, o ile obecne długi spłacamy regularnie i terminowo.

Hapi Pożyczki

Pożyczka pozabankowa

 • Kwota od 800 zł do 25.000 zł
 • Elastyczny system dogodnych rat
 • Spłata od 3 do 48 miesięcy
 • Pieniądze na koncie w 15 minut
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 9,8%.

Skorzystaj z „wakacji pożyczkowych”

Zaciągając pożyczkę w Hapi Pożyczki możemy liczyć na tzw. wakacje pożyczkowe. Firma pożyczkowa bierze pod uwagę, że w trakcie okresu kredytowania każdemu z nas może przytrafić się cięższy okres czy niespodziewany wydatek, który uniemożliwi nam spłacenie raty w danym miesiącu.

W takiej sytuacji możemy skorzystać właśnie z „wakacji pożyczkowych”, co oznacza ni mniej, ni więcej przesunięcie terminu spłaty zobowiązania o jeden miesiąc. W zależności od parametrów naszej pożyczki możemy z takiej opcji skorzystać jeden lub więcej razy.

Bezwzględnie jednak musimy pamiętać, aby poinformować o chęci odroczenia spłaty pożyczki konsultanta firmy pożyczkowej. Poza tym musimy pamiętać, że w Hapi Pożyczki opcja ta dostępna jest tylko dla osób, które uzyskały pożyczkę ratalną na okres co najmniej 7 miesięcy.

„Wakacje pożyczkowe” nie mają wpływu na kwotę, jaką musimy zwrócić pożyczkodawcy, a jedynie na okres spłaty, który w takim przypadku ulega wydłużeniu. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie, jednak po przerwie musimy koniecznie wrócić do systematycznej spłaty zadłużenia.

Warunki otrzymania pożyczki ratalnej

Każda firma pożyczkowa, w tym Hapi Pożyczki, ma pewne wymagania, jakie muszą zostać spełnione, aby móc skorzystać z oferty pożyczkowej. Pozwala to zabezpieczyć firmę przed osobami, które mogą nie mieć zamiaru zwracać pożyczonych pieniędzy.

Wiek pożyczkobiorcy

Osoba składająca wniosek o pożyczkę w Hapi Pożyczki musi mieć ukończony 18. rok życia. Co ważne, firma te nie określa górnego limitu wieku, do którego można starać się o pożyczkę. To dobra wiadomość dla emerytów, którzy potrzebują dodatkowej gotówki, często są pomijani w różnych instytucjach finansowych.

Najważniejsze kwestie formalne

W przypadku wymagań formalnych, to nie różnią się one szczególnie od warunków innych firm pożyczkowych. Aby korzystać z oferty Hapi Pożyczki, należy być obywatelem Polski i posiadać na terenie naszego kraju stały adres zamieszkania. Dla pożyczkodawcy są to niezmiennie ważne informacje, dzięki którym jest on w stanie potwierdzić tożsamość swoich klientów. Pożyczkobiorca musi także posiadać dowód osobisty i numer PESEL.

Niezbędne sprawy techniczne

Hapi Pożyczki ma również kilka wymagań technicznych. Po pierwsze, jest to konieczność posiadania telefonu komórkowego, a po drugie aktywnego rachunku w polskim banku. Niezbędny jest także dostęp do Internetu, dzięki któremu będziemy w stanie złożyć wniosek o pożyczkę i dopełnić innych formalności.

Jak ubiegać się o pożyczkę ratalną w Hapi Pożyczki?

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę w Hapi Pożyczki warto sprawdzić, czy mamy szansę ją dostać. Chodzi tu konkretnie o naszą sytuację finansową oraz opisane powyżej warunki. Jeśli wszystko się zgadza, możemy zagłębić się w szczegóły oferty przygotowanej przez firmę pożyczkową. W przypadku, gdy zgadzamy się na nie, możemy wybrać kwotę pożyczki i czas, na jaki ją zaciągniemy.

Zarejestruj się

Proces składania wniosku o pożyczkę w Hapi Pożyczki powinniśmy zacząć od rejestracji na stronie internetowej tej firmy. Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić specjalny formularz, który tam znajdziemy. Na swojej stronie www firma umieściła również specjalne suwaki, za pomocą których możemy poznać i określić poszczególne parametry interesującej nas pożyczki oraz jej całościowy koszt.

Następnie możemy przyjść do wypełnienia formularza, który jest podstawą wniosku pożyczkowego. Samo uzupełnienie formularza nie powinno być problematyczne, ponieważ system poprosi nas o podanie tylko podstawowych informacji na nasz temat. Kolejnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna, która ma na celu potwierdzenie podanych przez nas danych. W przypadku, gdy nasz wniosek pożyczkowy zostanie zaakceptowany, w krótkim czasie pieniądze zostaną udostępnione na naszym koncie. Możemy je również odebrać na poczcie.

Hapi Pożyczki

Pożyczka pozabankowa

 • Kwota od 800 zł do 25.000 zł
 • Wakacje od spłat
 • Decyzja online
 • Błyskawiczny przelew na konto
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 9,8%.

Weryfikacja wiarygodności

Każda firma pożyczkowa, w ramach rozpatrywania wniosków pożyczkowych sprawdza, czy ma do czynienia z osobą uczciwą i rzetelną, czy może z kimś, kto próbuje wyłudzić pieniądze na cudze dane. W tym celu będziemy musieli dokonać przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę, na konto wskazane przez Hapi Pożyczki. W ten sposób firmy pożyczkowe potwierdzają naszą tożsamość, co niezbędne jest do wypłacenia nam pieniędzy.

Rejestry dłużników

Hapi Pożyczki, jak wszystkie inne firmy pożyczkowe, chce nawiązywać współpracę tylko z wiarygodnymi pożyczkobiorcami. Z tego powodu każdy wnioskodawca zostaje przez nią sprawdzony w dostępnych rejestrach dłużników. Warto mieć na uwadze, że odmowa udzielania pożyczki chroni nas przed zaciąganiem zobowiązań, których możemy nie być w stanie spłacić.

Jednak Hapi Pożyczki charakteryzuje się wyrozumiałością i indywidualnym podejściem do każdego klienta, dlatego posiadanie zobowiązań nie przekreśla naszych szans na dodatkową gotówkę. Jeśli tylko możemy pochwalić się dobrą zdolnością kredytową oraz terminowym i systematycznym spłacaniem dotychczasowych zobowiązań, to najpewniej nasz wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie. To wyróżnia Hapi Pożyczki na tle innych firm pożyczkowych, ponieważ nie każda z nich odznacza się taką elastycznością.

Co oferują Hapi Pożyczki?

Oferta Hapi Pożyczki skierowana jest do klientów indywidualnych powyżej 18 roku życia, posiadających polskie obywatelstwo, aktywne konto w banku, telefon kontaktowy oraz stałe źródło dochodu. Pożyczkę może dostać każdy, pod warunkiem pomyślnego przejścia procesu weryfikacji. W takim przypadku wniosek o pożyczkę może zostać zatwierdzony nawet w ciągu kilkunastu minut, a po kolejnym kwadransie pieniądze mogą znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy.

Firma Hapi Pożyczki wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i stawia na przejrzystość. Na stronie internetowej znajdziemy specjalny kalkulator, który pomoże nam w wyborze najlepszej oferty, zarówno co do wysokości samej pożyczki, jak i warunków jej spłaty: wysokości rat i czasu jej spłaty.

Hapi Pożyczki oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 800 zł do nawet 25.000 zł, które można dogodnie spłacać w czasie od 3 do 48 miesięcy. W przypadku niespodziewanych trudności finansowych klienci mogą wnioskować o tzw. wakacje od raty, co pozwala na odroczenie jednej lub kilku płatności.

Szybko i bezpiecznie

Hapi Pożyczki znane są z odpowiedzialnego przyznawania pożyczek w ramach swojej oferty. Zanim klient otrzyma pozytywną odpowiedź, zostaje dokładnie sprawdzony pod kątem wiarygodności i wypłacalności. Jeśli w ocenie Hapi Pożyczki osoba składająca wniosek o pożyczkę może mieć późniejsze problemy z jej spłatą, to dostanie odpowiedź odmowną.

Hapi Pożyczki słynie z tego, że firmie tej zależy nie tylko na błyskawicznym udzielaniu pożyczek, ale i na bezpieczeństwie pożyczkobiorców. W tym celu wprowadzono aż potrójny system weryfikacji klientów, który skutecznie chroni informacje na ich temat i zapewnia poufność danych osobowych.

Mimo tego sam proces weryfikacji jest wygodny i wykorzystuje takie dane jak adres e-mail, numer telefonu oraz numer rachunku bankowego. Co ważne, Hapi Pożyczki nie przekazuje danych swoich klientów bez ich zgody innym podmiotom. Sprawia to, że pożyczkobiorcy mogą być spokojni, że ich dane są bezpieczne i nie trafią w niepowołane ręce.

Taka polityka firmy sprawia, że z usług Hapi Pożyczki co miesiąc korzysta wielu nowych i powracających klientów. Cenią sobie oni wygodę korzystania z serwisu pożyczkowego, jasne warunki uzyskania pożyczki oraz szybkie przetwarzanie wniosków pożyczkowych. To wszystko czyni z Hapi Pożyczki wiarygodnego pożyczkodawcę, który pomaga swoim klientom spełniać marzenia.

Foto: Shutterstock

Dodaj komentarz

77 + = 80

error: