Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne są jednymi z najczęściej spotykanych form inwestowania pieniędzy. Wygodne, stosunkowo bezpieczne i występujące w bardzo dużej liczbie ofert. Niemal każdy bank na nam do zaoferowania swoje fundusze inwestycyjne. W zależności od oferty, mogą się one różnić tempem generowania zysków, dynamiką i poziomem ryzyka.

ike indywidualne konto emerytalne

Fundusze inwestycyjne, IKE, IKZE

  • Ty decydujesz
  • Opcja inwestowania w fundusze inwestycyjne
  • Możesz odkładać na emeryturę w IKE
  • Możesz odkładać na emeryturę w IKZE
Ocena konta

NN Investment Partners oferuje do wyboru: fundusze inwestycyjne, IKE lub IKZE. Zarejestruj się i wybierz produkt inwestycyjny dopasowany do swoich potrzeb.

Na podstawie jakich informacji można dokonać wyboru, które fundusze inwestycyjne będą najlepszym wyborem?

Specjalnie dla Państwa prezentujemy najpopularniejsze fundusze inwestycyjne występujące na rynku. Sprawdzamy ich parametry, opinie klientów, a w końcu rentowność. Daje to Państwo doskonały obraz na to, jak się zachowywały i jak przedstawia się ich tendencja na kolejne lata.

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne jest inwestowaniem długoterminowym

Oznacza to, że zysków należy się spodziewać najwcześniej za kilka lub kilkanaście miesięcy. Jak w przypadku innych narzędzi inwestycyjnych, z funduszami wiążą się pewne opłaty, dotyczące administrowania naszymi pieniędzmi. Należy mieć świadomość ich występowania, gdyż najczęściej są one pobierane z wpłaconych środków na fundusz inwestycyjny. Co to oznacza? Że chcąc się wycofać z funduszu, zanim ten zaczął zarabiać, w rzeczywistości możemy na nim stracić kwotę pobranych opłat i prowizji.

Aby nie być rozczarowanym funduszami inwestycyjnymi

Dobrze jest poświęcić trochę czasu na ich dokładne sprawdzenie. Tym właśnie się zajmujemy. Znajdą tu Państwo wiele cennych informacji, dotyczących działających w Polsce funduszy. Zestawienie wysokości opłat, warunki, szacowane zyski, liczba inwestorów, tendencje i plany na przyszłość. To wszystko zostaje zgromadzone w jednym miejscu, w postaci łatwo przyswajalnych informacji, na których można w pełni polegać, przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze fundusz inwestycyjnego.

Dokonuj świadomych wyborów, selekcjonując najlepsze oferty na rynku.

Fundusze inwestycyjne mogą się okazać odpowiednią decyzją dla każdego

Kogo nie przerażają długoterminowe inwestycje. Konieczność zamrożenia pieniędzy na kilka lat może być niezbyt wygórowaną ceną, w zamian za zysk na poziomie nawet 10 procent. Oczywiście, aby mówić o takich zarobkach nie wolno wziąć pierwszego z brzegu funduszu inwestycyjnego, a należy każdy z nich dokładnie przeanalizować. Czasami to drobne szczegóły mogą decydować o tym, czy konkretna oferta będzie dla nas korzystna czy nie.

Jeśli wcześnie nie mieliście doświadczeń z funduszami inwestycyjnymi, to być może teraz jest dobry moment na to, aby to zmienić. Korzystając z naszego doświadczenia i bogatej wiedzy, znacznie szybciej i łatwiej można wybrać taki fundusz inwestycyjny, który będzie generował prawdziwe zyski, bez większego ryzyka o stratę.

Inwestycje od zawsze budzą spore kontrowersje

Mają zarówno przeciwników, jak i zwolenników. Związane z inwestycjami ryzyko, z pewnością jest tematem, którego nie wolno bagatelizować. Z drugiej strony, nie ryzykując nie ma żadnych możliwości na to, aby odnieść sukces. Co więc należy zrobić? Rozważyć wszystkie za i przeciw, a także stworzyć rachunek zysków i strat. Dopiero wtedy można będzie podjąć decyzję o tym, czy nawet najlepszy fundusz inwestycyjny jest wyborem, na który warto się decydować.

Pragniemy Wam pomóc w tych dywagacjach i rzucić choć cień światła na wszystkie sprawy, które są związane z funkcjonowaniem funduszy inwestycyjnych oraz ofertami, jakie spotykamy na polskim rynku. Analizując każdy produkt z osobna, przedstawiając jego najważniejsze parametry i zestawiając go z innymi, mniej lub bardziej podobnymi, czynimy je znacznie bezpieczniejszymi i zrozumiałymi, zachęcając lub odradzając od korzystania z nich.

Jak zwykle przy takich wyborach, wiedza okazuje się być najważniejszym czynnikiem. My Wam tę wiedzę dostarczamy i zachęcamy do tego, aby aktywnie z niej korzystać, dzięki czemu macie większe szanse na zyski.

Komentarze są wyłączone.

error: