Blog finansowy, porady i opinie

14
Lis

Pożyczka pozabankowa na jasnych warunkach

Zastanawiasz się nad sięgnięciem po pożyczkę pozabankową? Obecnie nie musisz obawiać się takiego rozwiązania. Firmy pożyczkowe dbają o to, aby wszelkie warunki umowy pożyczkowej były jasno i klarownie przedstawione, dzięki czemu nie musisz martwić się ukrytymi kosztami. Poza tym taka umowa sprawia, że dokładnie znasz zasady, jakich pożyczasz pieniądze i wiesz, do kiedy masz oddać zadłużenie.

Czytaj dalej

13
Lis

Jakie dane należy podać we wniosku o chwilówkę?

Jakie są najważniejsze zalety chwilówek? Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z tego rodzaju dofinansowania, to pewnie natychmiast odpowiesz, że jest to minimum formalności i błyskawiczny dostęp do gotówki. Do tego dokumenty, które musimy podpisać, są wyjątkowo przejrzyste i zrozumiałe.

Czytaj dalej

12
Lis

Twisto – karta płatnicza z limitem kredytowym

Limit kredytowy to coraz bardziej popularna alternatywa dla tradycyjnych pożyczek, która oferowana jest przez firmy pożyczkowe. Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem jest Twisto, nowość na naszym rynku finansowym. Z jednej strony nie jest to ani limit kredytowy w rachunku osobistym, ani karta kredytowa. Czym zatem jest Twisto? Tym zajmiemy się w poniższym artykule.

Czytaj dalej

error: