Blog finansowy, porady i opinie

2
Kwi

Najlepsze kredyty dla firm i sposoby finansowania ich potrzeb

7 min. czytania

Zachowanie płynności finansowej, procesu technologicznego a także posiadanie środków na inwestowanie w rozwój swojego przedsiębiorstwa to sprawa priorytetowa chyba dla każdego przedsiębiorcy. Na całe szczęście w dzisiejszych czasach chwilowy brak środków czy ich niewystarczająca ilość nie stanowi już takiego problemu. Jest wiele instytucji finansowych, czy banków komercyjnych, które proponują przeróżne sposoby na sfinansowanie potrzeb firmy. Jeśli dobrze poszukamy, możemy trafić nawet na ciekawe oferty na dogodnych warunkach.

Czytaj dalej

31
Mar

Zmiany w bankowości w dobie wirusa

4 min. czytania

Aktualnie mamy do czynienia z naprawdę wyjątkową sytuacją dla wszystkich. W obliczu koronawirusa, firmy z sektora finansowego mocno przyspieszyły wprowadzanie całkowicie nowych rozwiązań i cały czas starają się poprawiać swoje elektroniczne rozwiązania. Wiele ulepszeń planowanych na kilka kolejnych miesięcy wprowadzono właściwie w przeciągu kilku dni.

Czytaj dalej

30
Mar

Uprawiasz wolny zawód – czy będzie łatwiej o kredyt?

7 min. czytania

Może to i dziwne, ale jak się okazuje osoby uprawiające wolny zawód są dla banków znacznie atrakcyjniejszymi klientami od tych zatrudnionych na zwykłych stanowiskach, ze zwykłymi umowami o pracę na pełen etat. A co za tym idzie, kredyty proponowane tym klientom często są na dużo korzystniejszych warunkach niż klasyczne kredyty gotówkowe.

Czytaj dalej

error: