Blog finansowy, porady i opinie

6
Sie

Pożyczki pozabankowe – ranking sierpień 2020

5 min. czytania

Wciąż odczuwamy skutki pandemii. Nie czekamy jeszcze na drugą falę uderzeniową, bo wciąż nie skończyła się pierwsza. Nie zbyt wiele zmienia się ilości zachorowań, one wciąż utrzymują się mniej więcej na tym samym poziomie. Jeden dzień jest lepiej z kolei następnego dnia gorzej. Nie zbyt wiele też zmieniło się w ostatnim miesiącu, jeśli chodzi o pożyczki pozabankowe. Część firm, która zdecydowała się już na powrót do w miarę normalnej działalności udziela pożyczek w ograniczonym zakresie.

Czytaj dalej

4
Sie

Mała firma – wady i zalety

3 min. czytania

Posiadanie firmy to w dzisiejszych czasach nie jest to coś wyjątkowego. Założenie swojej własnej działalności to bardzo łatwa sprawa. Właściwie każdy może to zrobić i to za pośrednictwem internetu. Małą firmę online może założyć każdy, bez względu na to czy zajmuje się projektowaniem, zarządzaniem social mediami, czy jeszcze czymś innym. Nawet otworzenie sklepu, czy restauracji jest teraz łatwiejsze, niż się wydaje.

Czytaj dalej

3
Sie

Jak działają kredyty konsolidacyjne dla firm?

3 min. czytania

Kilka kredytów zaciągniętych w jednym momencie, bardzo często sprawia, że raty miesięczne wszystkich, są zwyczajnie zbyt wysokie. Dla osoby prowadzącej firmę zapamiętanie dokładnych dat spłacania wszystkich kredytów również może być uciążliwe. Na szczęście istnieje sposób, by połączyć kilka różnych zobowiązań w jedno. To rozwiązanie to kredyty konsolidacyjne skierowane dla firm.

Czytaj dalej

error: