Aasa – ratalna pożyczka pozabankowa

9 min. czytania

Firma pożyczkowa AASA należy do pochodzącej ze Skandynawii grupy AASA Global, która prowadzi działalność finansową od 2010 roku. W Polsce obecna jest od 2012 roku, odkąd to udziela na terenie naszego kraju pożyczek przez Internet. Co ważne, sam proces uzyskania pożyczki jest niezwykle prosty oraz bezpieczny. Aasa oferuje pożyczki ratalne, co na pewno pozwoli na realizację niejednego celu.

Oferta pożyczkowa

Aasa ma w swojej ofercie pożyczki od 1.000 do 10.000 zł, które można uzyskać na okres od 6 do 24 miesięcy. Osoby, które są w trakcie spłacania jednej pożyczki, również mogą składać wniosek o kolejną. Jedynym wymogiem jest spłata co najmniej połowy kwoty poprzedniego zobowiązania. Jeśli nasza sytuacja na to pozwala, to pożyczkę w Aasa, możemy zwrócić przed ustalonym w umowie terminem spłaty, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. U konsultanta z BOK-u możemy również zmienić termin spłaty rat.

Wysokość pożyczki z Aasa

Aasa posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pożyczek, co przekłada się na wysoką jakość usług oferowanych przez tę firmę pożyczkową. Warto mieć na uwadze, że Aasa udziela pożyczek nie tylko osobom fizycznym, ale i przedsiębiorcom, w ramach usługi Aasa dla biznesu.

Klienci indywidualni mogą liczyć na pożyczkę w wysokości od 1.000 do 10.000 zł, którą mogą spłacić w wybranym przez siebie czasie, pamiętając jednak, że okres kredytowania może trwać maksymalnie 24 miesiące. Decydując się na pożyczkę, dobierzmy jej wysokość i czas spłaty do naszych możliwości finansowych. Zadbajmy, aby comiesięczne raty nie nadwyrężały domowego budżetu, co pozwoli nam na bezstresowe spłacenie zobowiązania w terminie.

Assa

Pożyczka pozabankowa

 • Kwota od 1.000 zł do 10.000 zł
 • Na okres do 24 miesięcy
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Pieniądze na koncie w ciągu kilku dni
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 81,05%.

Przed zaakceptowaniem naszego wniosku o pożyczkę, Aasa sprawdzi naszą wiarygodność w rejestrach dłużników BIG, takich jak InfoMonitor czy ERIF. Nieregulowane długi oraz wszelkie opóźnienia w spłacie rat mogą niekorzystanie odbić się na naszej sytuacji i uniemożliwić nam otrzymanie upragnionej pożyczki. Dlatego należy od najwcześniejszych lat budować odpowiednią zdolność finansową oraz pozytywną historię kredytową. Dzięki temu będziemy mogli wybierać spośród najkorzystniejszych ofert pożyczkowych dostępnych na rynku.

Wymagania Aasa

Również warunki, jakie Aasa stawia potencjalnym klientom, nie są wygórowane. To czyni z tej firmy pożyczkowej jednego z liderów pożyczek udzielanych za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Z oferty Aasa mogą skorzystać nawet osoby, które ze względu na ograniczoną zdolność kredytową, nie są w stanie otrzymać kredytu z banku.

Firma pożyczkowa zdaje się rozumieć, że pożyczka przeważnie nie służy do zaspakajania zakupowych zachcianek, ale jest jedynym sposobem rozwiązania trudnych sytuacji finansowej.

Jednym z produktów finansowych oferowanych przez Aasa są chwilówki, które możemy sprawnie uzyskać po wypełnieniu stosownego wniosku, który dostępny jest na stronie internetowej firmy. O pożyczkę w Aasa może starać się każdy w wieku 20-80 lat, kto na stałe mieszka na terenie Polski i wykazuje stały dochód, którego źródłem jest umowa o pracę, renta bądź emerytura.

Jako że firma pożyczkowa sprawdza wiarygodność potencjalnych klientów w rejestrach dłużników BIK, to wszelkie zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań, mogą skutkować odrzuceniem wniosku pożyczkowego. Warto jednak wiedzieć, że Aasa udziela pożyczek także z pominięciem raportów z BIK.

Osoby, które chcą uzyskać pożyczkę, muszą spełniać określone warunki, jakie stawia przed nimi Aasa. Jednym z nich jest wiek. Firma udziela pożyczek osobom w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat. Ważne jest także, aby nasze nazwisko nie znajdowało się w rejestrach dłużników, ponieważ Aasa kieruje swoją ofertę do osób, które są w stanie spłacać zaciągnięte zobowiązania.

Poza tym potencjalny pożyczkobiorca musi posiadać stały adres zamieszkania w Polsce oraz uzyskiwać stały dochód. Co istotne, może on być związany z wykonywaną przez nas umową o pracę, a także rentą lub emeryturą. Poza tym, o pożyczkę w Aasa możemy wnioskować, nawet jeśli posiadamy już jakieś zobowiązania bankowe, pod warunkiem jednak, że spłacamy je systematycznie i terminowo.

Wysokość oprocentowania i RRSO w Aasa

Jednym z najważniejszych aspektów przy zawieraniu umowy pożyczkowej jest jej oprocentowanie. W Aasa wynosi ono jedynie 9% w skali roku, ale musimy doliczyć do tego jeszcze dodatkowe opłaty. Są to: jednorazowa opłata przygotowawcza wynosząca 390 zł oraz comiesięczna opłata administracyjna – 15 zł.

Reasumując, w przypadku pożyczki w wysokości 2.000 zł, zawartej na okres 18 miesięcy, RRSO wyniesie 30,47%. W porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi są to bardzo atrakcyjne warunki.

Zanim Aasa przeleje pieniądze na nasze konto, poprosi nas o dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Ponadto, możemy spotkać się z sytuacją, w której firma pożyczkowa poprosi nas o dostarczenie wyciągu z konta bankowego albo zaświadczenia o zarobkach. Najczęściej jednak do uzyskania pożyczki wystarczy dowód osobisty.

Jak otrzymać pożyczkę z Aasa?

Samo składanie wniosku o pożyczkę jest bardzo proste. Możemy po prostu odwiedzić stronę internetową Aasa i za pomocą suwaków określić potrzebną nam kwotę oraz czas spłaty zadłużenia. Następnie musimy wypełnić dostępny online wniosek o pożyczkę. Zostaniemy w nim poproszeni o podanie niezbędnych informacji z dowodu osobistego. Jako że pożyczkodawca mam możliwość weryfikacji tych danych, starajmy się uniknąć pomyłek, nie mówiąc już o próbie oszukiwania.

Pieniądze uzyskane w ramach pożyczki w Aasa możemy otrzymać na jeden z trzech sposobów. Pierwszym z nich jest bezpłatny przelew pieniędzy na nasz rachunek bankowy w systemie ELIXIR. Czas pojawienia się pieniędzy na koncie zależy od sesji bankowych, a Aasa wysyła przelewy z konta w Banku Zachodnim WBK S.A. Drugim sposobem na otrzymanie pożyczki jest czek GIRO, za pomocą którego otrzymane pieniądze wypłacimy poprzez Bank Pocztowy na Poczcie Polskiej.

W tym przypadku pożyczkobiorca dostaje czek w chwili podpisania umowy pożyczkowej i może z niego skorzystać po około 30 minutach. Trzecim sposobem jest przelew ekspresowy BlueCash. Pozwala on na otrzymanie pieniędzy nawet w ciągu 3 godzin od momentu podpisania umowy. Przelew BlueCash kosztuje 3 zł i jest dostępny dla kont tylko w niektórych bankach. Ich listę można sprawdzić na stronie internetowej.

Aasa bliżej biznesu - pożyczka pozabankowa dla firmy

Pożyczki pozabankowe dla firm

 • Kwota od 1.000 zł do 20.000 zł
 • Okres spłaty od 1 do 36 miesięcy
 • Od 1 dnia rejestracji działalności
 • Decyzja w krótkim czasie
Ogólna ocena

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu wynosi 79,16%.

Przed wydaniem decyzji pożyczkowej firma pożyczkowa będzie chciała potwierdzić naszą tożsamość. Możemy zostać poproszeni o przedstawienie wyciągu z rachunku bankowego, zaświadczenia o dochodach lub innego dokumentu, który potwierdzi wysokość naszych zarobków. Jeśli na podstawie tych danych firma oceni, że będziemy w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie, to przeleje pieniądze na nasze konto.

Gotówkę możemy otrzymać przelewem tradycyjnym, usługą BlueCash, bądź za pomocą czeku GIRO. Wnioski o pożyczkę w Aasa możemy składać o dowolnej porze dnia i nocy, jednak pieniądze wypłacane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00.

Jak wygląda spłata pożyczki w Aasa?

Jeśli dostaliśmy już pożyczkę, to przyszedł czas na jej spłatę. W tym celu należy przelewać określoną w umowie kwotę na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę. Każdy klient posiada indywidualny numer konta, na które powinniśmy przesyłać pieniądze, bez obaw, że nasza wpłata zgubi się w tłumie innych. Co ważne, Aasa daje swoim klientom możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Z drugiej strony, jeśli w pewnym momencie będziemy mieli problemy ze spłatą kolejnych rat, możemy wnioskować o odroczenie terminu spłaty pożyczki. W tym celu zawsze musimy skontaktować się z konsultantem Aasa, który pomoże nam ustalić nowy termin spłaty zobowiązania.

Pożyczka w AASA krok po kroku

Ubiegając się o finansowe wsparcie w Aasa, musimy złożyć stosowny wniosek o pożyczkę. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy pożyczkowej, na której wybieramy kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Następnie możemy przystąpić do wypełnienia formularza, który również znajdziemy na stronie www. Do tego potrzebny będzie nasz dowód osobisty. Co istotne, uzupełnienie formularza jest proste i nie zajmuje wiele czasu. Po jego wysłaniu skontaktuje się z nami przedstawiciel Aasa.

W przypadku akceptacji naszego wniosku pozostanie nam wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł na konto Aasa. W ten sposób firma pożyczkowa ma pewność, że wypłaca pieniądze właściwej osobie. Warto wiedzieć, że Aasa idzie z duchem czasu i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów. Oznacza to, że pożyczkobiorca może potwierdzić swoją tożsamość poprzez serwis społecznościowy Facebook.

W takim przypadku nie będzie konieczne wykonywanie przelewu weryfikacyjnego, a dodatkowo można otrzymać rabat na pożyczkę. Jak tylko firma pożyczkowa potwierdzi naszą tożsamość, wyśle do nas za pośrednictwem kuriera, kontrakt pożyczkowy. Z jego treścią możemy zapoznać się wcześniej, ponieważ zostanie on również podesłany na nasz adres mailowy. Dostarczone przez kuriera dokumenty musimy podpisać, ponieważ to na ich podstawie firma pożyczkowa przelewa pieniądze na nasze konto.

Sam wniosek o pożyczkę możemy złożyć za pośrednictwem Internetu w dowolnym dniu, o każdej porze dnia i nocy, jednak warto mieć na uwadze, że zostanie on rozpatrzony w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Umowa pożyczkowa z Aasa będzie wymagała naszego fizycznego podpisu. Nie sprawia to jednak problemu, ponieważ dostaniemy ją automatycznie po złożeniu wniosku o pożyczkę. Zanim jednak firma udzieli nam pożyczki, sprawdzi naszą wiarygodność w rejestrach dłużników w InfoMonitor oraz ERIF.

Foto: Shutterstock
9 min. czytania

Firma pożyczkowa AASA należy do pochodzącej ze Skandynawii grupy AASA Global, która prowadzi działalność finansową od 2010 roku. W Polsce obecna jest od 2012 roku, odkąd to udziela na terenie naszego kraju pożyczek przez Internet. Co ważne, sam proces uzyskania pożyczki jest niezwykle prosty oraz bezpieczny. Aasa oferuje pożyczki ratalne, co na pewno pozwoli na realizację niejednego celu.

Oferta pożyczkowa

Aasa ma w swojej ofercie pożyczki od 1.000 do 10.000 zł, które można uzyskać na okres od 6 do 24 miesięcy. Osoby, które są w trakcie spłacania jednej pożyczki, również mogą składać wniosek o kolejną. Jedynym wymogiem jest spłata co najmniej połowy kwoty poprzedniego zobowiązania. Jeśli nasza sytuacja na to pozwala, to pożyczkę w Aasa, możemy zwrócić przed ustalonym w umowie terminem spłaty, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. U konsultanta z BOK-u możemy również zmienić termin spłaty rat.

Wysokość pożyczki z Aasa

Aasa posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pożyczek, co przekłada się na wysoką jakość usług oferowanych przez tę firmę pożyczkową. Warto mieć na uwadze, że Aasa udziela pożyczek nie tylko osobom fizycznym, ale i przedsiębiorcom, w ramach usługi Aasa dla biznesu.

Klienci indywidualni mogą liczyć na pożyczkę w wysokości od 1.000 do 10.000 zł, którą mogą spłacić w wybranym przez siebie czasie, pamiętając jednak, że okres kredytowania może trwać maksymalnie 24 miesiące. Decydując się na pożyczkę, dobierzmy jej wysokość i czas spłaty do naszych możliwości finansowych. Zadbajmy, aby comiesięczne raty nie nadwyrężały domowego budżetu, co pozwoli nam na bezstresowe spłacenie zobowiązania w terminie.

Assa

Pożyczka pozabankowa

 • Kwota od 1.000 zł do 10.000 zł
 • Na okres do 24 miesięcy
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Pieniądze na koncie w ciągu kilku dni
Ogólna ocena

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 81,05%.

Przed zaakceptowaniem naszego wniosku o pożyczkę, Aasa sprawdzi naszą wiarygodność w rejestrach dłużników BIG, takich jak InfoMonitor czy ERIF. Nieregulowane długi oraz wszelkie opóźnienia w spłacie rat mogą niekorzystanie odbić się na naszej sytuacji i uniemożliwić nam otrzymanie upragnionej pożyczki. Dlatego należy od najwcześniejszych lat budować odpowiednią zdolność finansową oraz pozytywną historię kredytową. Dzięki temu będziemy mogli wybierać spośród najkorzystniejszych ofert pożyczkowych dostępnych na rynku.

Wymagania Aasa

Również warunki, jakie Aasa stawia potencjalnym klientom, nie są wygórowane. To czyni z tej firmy pożyczkowej jednego z liderów pożyczek udzielanych za pośrednictwem Internetu, bez konieczności wychodzenia z domu. Z oferty Aasa mogą skorzystać nawet osoby, które ze względu na ograniczoną zdolność kredytową, nie są w stanie otrzymać kredytu z banku.

Firma pożyczkowa zdaje się rozumieć, że pożyczka przeważnie nie służy do zaspakajania zakupowych zachcianek, ale jest jedynym sposobem rozwiązania trudnych sytuacji finansowej.

Jednym z produktów finansowych oferowanych przez Aasa są chwilówki, które możemy sprawnie uzyskać po wypełnieniu stosownego wniosku, który dostępny jest na stronie internetowej firmy. O pożyczkę w Aasa może starać się każdy w wieku 20-80 lat, kto na stałe mieszka na terenie Polski i wykazuje stały dochód, którego źródłem jest umowa o pracę, renta bądź emerytura.

Jako że firma pożyczkowa sprawdza wiarygodność potencjalnych klientów w rejestrach dłużników BIK, to wszelkie zaległości w spłacie dotychczasowych zobowiązań, mogą skutkować odrzuceniem wniosku pożyczkowego. Warto jednak wiedzieć, że Aasa udziela pożyczek także z pominięciem raportów z BIK.

Osoby, które chcą uzyskać pożyczkę, muszą spełniać określone warunki, jakie stawia przed nimi Aasa. Jednym z nich jest wiek. Firma udziela pożyczek osobom w przedziale wiekowym od 20 do 80 lat. Ważne jest także, aby nasze nazwisko nie znajdowało się w rejestrach dłużników, ponieważ Aasa kieruje swoją ofertę do osób, które są w stanie spłacać zaciągnięte zobowiązania.

Poza tym potencjalny pożyczkobiorca musi posiadać stały adres zamieszkania w Polsce oraz uzyskiwać stały dochód. Co istotne, może on być związany z wykonywaną przez nas umową o pracę, a także rentą lub emeryturą. Poza tym, o pożyczkę w Aasa możemy wnioskować, nawet jeśli posiadamy już jakieś zobowiązania bankowe, pod warunkiem jednak, że spłacamy je systematycznie i terminowo.

Wysokość oprocentowania i RRSO w Aasa

Jednym z najważniejszych aspektów przy zawieraniu umowy pożyczkowej jest jej oprocentowanie. W Aasa wynosi ono jedynie 9% w skali roku, ale musimy doliczyć do tego jeszcze dodatkowe opłaty. Są to: jednorazowa opłata przygotowawcza wynosząca 390 zł oraz comiesięczna opłata administracyjna – 15 zł.

Reasumując, w przypadku pożyczki w wysokości 2.000 zł, zawartej na okres 18 miesięcy, RRSO wyniesie 30,47%. W porównaniu z innymi firmami pożyczkowymi są to bardzo atrakcyjne warunki.

Zanim Aasa przeleje pieniądze na nasze konto, poprosi nas o dokonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Ponadto, możemy spotkać się z sytuacją, w której firma pożyczkowa poprosi nas o dostarczenie wyciągu z konta bankowego albo zaświadczenia o zarobkach. Najczęściej jednak do uzyskania pożyczki wystarczy dowód osobisty.

Jak otrzymać pożyczkę z Aasa?

Samo składanie wniosku o pożyczkę jest bardzo proste. Możemy po prostu odwiedzić stronę internetową Aasa i za pomocą suwaków określić potrzebną nam kwotę oraz czas spłaty zadłużenia. Następnie musimy wypełnić dostępny online wniosek o pożyczkę. Zostaniemy w nim poproszeni o podanie niezbędnych informacji z dowodu osobistego. Jako że pożyczkodawca mam możliwość weryfikacji tych danych, starajmy się uniknąć pomyłek, nie mówiąc już o próbie oszukiwania.

Pieniądze uzyskane w ramach pożyczki w Aasa możemy otrzymać na jeden z trzech sposobów. Pierwszym z nich jest bezpłatny przelew pieniędzy na nasz rachunek bankowy w systemie ELIXIR. Czas pojawienia się pieniędzy na koncie zależy od sesji bankowych, a Aasa wysyła przelewy z konta w Banku Zachodnim WBK S.A. Drugim sposobem na otrzymanie pożyczki jest czek GIRO, za pomocą którego otrzymane pieniądze wypłacimy poprzez Bank Pocztowy na Poczcie Polskiej.

W tym przypadku pożyczkobiorca dostaje czek w chwili podpisania umowy pożyczkowej i może z niego skorzystać po około 30 minutach. Trzecim sposobem jest przelew ekspresowy BlueCash. Pozwala on na otrzymanie pieniędzy nawet w ciągu 3 godzin od momentu podpisania umowy. Przelew BlueCash kosztuje 3 zł i jest dostępny dla kont tylko w niektórych bankach. Ich listę można sprawdzić na stronie internetowej.

Aasa bliżej biznesu - pożyczka pozabankowa dla firmy

Pożyczki pozabankowe dla firm

 • Kwota od 1.000 zł do 20.000 zł
 • Okres spłaty od 1 do 36 miesięcy
 • Od 1 dnia rejestracji działalności
 • Decyzja w krótkim czasie
Ogólna ocena

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu wynosi 79,16%.

Przed wydaniem decyzji pożyczkowej firma pożyczkowa będzie chciała potwierdzić naszą tożsamość. Możemy zostać poproszeni o przedstawienie wyciągu z rachunku bankowego, zaświadczenia o dochodach lub innego dokumentu, który potwierdzi wysokość naszych zarobków. Jeśli na podstawie tych danych firma oceni, że będziemy w stanie spłacić zaciągnięte zobowiązanie, to przeleje pieniądze na nasze konto.

Gotówkę możemy otrzymać przelewem tradycyjnym, usługą BlueCash, bądź za pomocą czeku GIRO. Wnioski o pożyczkę w Aasa możemy składać o dowolnej porze dnia i nocy, jednak pieniądze wypłacane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00.

Jak wygląda spłata pożyczki w Aasa?

Jeśli dostaliśmy już pożyczkę, to przyszedł czas na jej spłatę. W tym celu należy przelewać określoną w umowie kwotę na rachunek bankowy wskazany przez pożyczkodawcę. Każdy klient posiada indywidualny numer konta, na które powinniśmy przesyłać pieniądze, bez obaw, że nasza wpłata zgubi się w tłumie innych. Co ważne, Aasa daje swoim klientom możliwość wcześniejszej spłaty zadłużenia bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Z drugiej strony, jeśli w pewnym momencie będziemy mieli problemy ze spłatą kolejnych rat, możemy wnioskować o odroczenie terminu spłaty pożyczki. W tym celu zawsze musimy skontaktować się z konsultantem Aasa, który pomoże nam ustalić nowy termin spłaty zobowiązania.

Pożyczka w AASA krok po kroku

Ubiegając się o finansowe wsparcie w Aasa, musimy złożyć stosowny wniosek o pożyczkę. W tym celu wystarczy odwiedzić stronę internetową firmy pożyczkowej, na której wybieramy kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Następnie możemy przystąpić do wypełnienia formularza, który również znajdziemy na stronie www. Do tego potrzebny będzie nasz dowód osobisty. Co istotne, uzupełnienie formularza jest proste i nie zajmuje wiele czasu. Po jego wysłaniu skontaktuje się z nami przedstawiciel Aasa.

W przypadku akceptacji naszego wniosku pozostanie nam wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł na konto Aasa. W ten sposób firma pożyczkowa ma pewność, że wypłaca pieniądze właściwej osobie. Warto wiedzieć, że Aasa idzie z duchem czasu i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów. Oznacza to, że pożyczkobiorca może potwierdzić swoją tożsamość poprzez serwis społecznościowy Facebook.

W takim przypadku nie będzie konieczne wykonywanie przelewu weryfikacyjnego, a dodatkowo można otrzymać rabat na pożyczkę. Jak tylko firma pożyczkowa potwierdzi naszą tożsamość, wyśle do nas za pośrednictwem kuriera, kontrakt pożyczkowy. Z jego treścią możemy zapoznać się wcześniej, ponieważ zostanie on również podesłany na nasz adres mailowy. Dostarczone przez kuriera dokumenty musimy podpisać, ponieważ to na ich podstawie firma pożyczkowa przelewa pieniądze na nasze konto.

Sam wniosek o pożyczkę możemy złożyć za pośrednictwem Internetu w dowolnym dniu, o każdej porze dnia i nocy, jednak warto mieć na uwadze, że zostanie on rozpatrzony w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta.

Umowa pożyczkowa z Aasa będzie wymagała naszego fizycznego podpisu. Nie sprawia to jednak problemu, ponieważ dostaniemy ją automatycznie po złożeniu wniosku o pożyczkę. Zanim jednak firma udzieli nam pożyczki, sprawdzi naszą wiarygodność w rejestrach dłużników w InfoMonitor oraz ERIF.

Foto: Shutterstock

Dodaj komentarz

error: